Ładowanie

1:25 BWP BORSUK

1:25 BWP BORSUK

Model transportera opancerzonego Borsuk w skali 1:25 wyrysował przepięknie Michał Rafalski, a wydało bardzo starannie Wydawnictwo WAK.
Swój egzemplarz kupiłem na konkursie w Przeciszowie, zacząłem budowę krótko potem.
Błędów w projekcie raczej nie spotkałem, błędów moich narobiłem co nie miara. Część poprawiłem od razu, kilka wyszło dopiero przy okazji robienia zdjęć, jeszcze inne pewnie zauważę kiedyś tam.
Przy budowie nie używałem żadnych dodatków, ani laserowego szkieletu, ani gąsienic, nic, zero, nul, ponieważ kiedy wykonywałem te elementy, to dodatków jeszcze nie było. Oczywiście, gąsienice pojawiły się w ofercie na drugi dzień po tym, kiedy skończyłem mozolne sklejanie ogniwek, ale to normalne.
Na koniec chciałbym podkreślić znakomitą współpracę na linii klient – wydawca. Kiedy okazało się, że zgubiłem kilka elementów autor modelu wydrukował je we własnym zakresie po czym wydawca modelu przywiózł go z tymi częściami do mnie, do domu, a następnie siedzieli sześć godzin na schodach i czekali aż się wyśpię i łaskawie to od nich wezmę. No dobra, trochę kłamię. Ale faktycznie, zainteresowanie ze strony obu panów było, i takie życzliwe wsparcie czułem gdzieś na plecach.
Konstatując: model polecam, prosty i szybki nie jest, ale zaprojektowany bardzo porządnie i całkiem efektowny.

Share this content: