Małe, mniejsze i malusieńkie. Weekend pod znakiem wielkiej sztuki modelarskiej
W tym roku organizatorzy przygotowali w ramach konkursu kategorię specjalną – „Rok 1916 – pierwsze bojowe użycie czołgów”. Modelarze w ramach niej będą mogli zaprezentować czołgi oraz kołowe pojazdy opancerzone powstałe i używane od wybuchu I wojny światowej aż do 1930 roku.
Konkurs modelarski to doskonała okazja do przyjrzenia się z bliska pięknym, wykonanym z ogromną pieczołowitością w różnych skalach plastikowym i kartonowym modelom m.in. samochodów osobowych i ciężarowych, samolotów, czołgów, śmigłowców, okrętów, motorów, lokomotyw i armat.
Zakończył się 16. Inowrocławski Konkurs Modelarski
W miniony weekend w Hali Widowiskowo-Sportowej w Inowrocławiu odbył się 16. Inowrocławski Konkurs Modelarski. Wydarzenie zakończyło się wielkim sukcesem, przyciągając licznych pasjonatów modelarstwa z całego kraju.
Podczas konkursu można było podziwiać niezwykłe modele lotnicze, samochodowe, okrętowe oraz figurki. Uczestnicy rywalizowali w różnych kategoriach, prezentując swoje prace o najwyższym poziomie detali i precyzji.
Piękne modele
Po raz szesnasty w Inowrocławiu odbył się konkurs modelarski. Tym razem kilkaset, wykonanych pieczołowicie modeli podziwiać można było w hali sportowej na Rąbinie.
Uczestnicy prezentowali samodzielnie wykonane modele kartonowe i plastikowe. Zwiedzający mogli zobaczyć setki miniatur: statków, czołgów, samochodów, śmigłowców, samolotów, a nawet rakiet.
Setki miniaturowych modeli w rąbińskiej hali
Miłośnicy modelarstwa spotykają się w ten weekend w hali widowiskowo-sportowej, prezentując swoje najlepsze prace mieszkańcom Inowrocławia i jurorom corocznego konkursu.
Rozpoczął się 16. Inowrocławski Konkurs Modelarski. W tym roku organizatorzy przygotowali kategorię specjalną – „Rok 1916 – pierwsze bojowe użycie czołgów”. Modelarze prezentują w ramach niej czołgi oraz kołowe pojazdy opancerzone powstałe i używane od wybuchu I wojny światowej aż do 1930 roku.