1235 modeli można było zobaczyć na 12 Inowrocławskim Konkursie Modelarskim 19-20 maja 2018
27 października 2018 Inowrocławskie Spotkanie Modelarzy Redukcyjnych
Rok 2017 ISMR otrzymał 170 wyróżnień, 42 puchary i nagrody specjalne za swoje modele
Oszczędzając pracę żony, jedz gotowe makarony !
27 październik 2018 Inowrocławskie Spotkanie Modelarzy Redukcyjnych
Rok 2018 ISMR - 330 wyróżnionych modele i 13 pucharów i nagród specjalnych
Nie pij wódki, nie pij wina, sklej model, casu nima

12 Inowrocławski Konkurs Modelarski

Nagrody Specjalne

  Wyniki

12 Inowrocławski Konkurs Modelarski
Nagrody Specjalne
nr Nazwa Nagrody Specjalnej nazwa imię nazwisko miasto
5 - 10 - 15 od sklepu HOBBY z Inowrocławia  24hobby.pl  
5 – 10 – 15 to znaczy rabat na zakupy w sklepie modelarskim https://24hobby.pl przez trzy miesiące, czyli do 20 sierpnia 2018 :
- 5% dla każdego startującego
- 10% dla każdego wyróżnionego w części festiwalowej i konkursowej
- 15% dla zdobywców pucharów GRAND PRIX
 
2068 Puchar od Włocławskiego Koła Modelarskiego za najlepszy model w/g WKM ISKRA Kolekcja pojazdów na podwoziu T-34 Sławomir Grochmalski Gryfino
3009 Puchar Combat-anta za najlepszy model polskiego sprzętu bojowego z lat 1914-1945 TKS / Nkm 20 mm Andrzej Ligocki IPMS Warszawa
1309 Nagroda za najciekawszy model z wydawnictwa Answer ORP Kujawiak Zbigniew Kwiatkowski Koło
1091 Puchar Młodzieżowego Centrum Kultury Grargażdy "Od młodzieży dla młodzieży" Kaplica Najświętszego Serca Jezusa w Jaszczurówce Piotr Mieszkowski Lublin
2077 Za najładniejszy model firmy First To Fight TKS Adam Brzozowski Darłowo
2052 Nagrodza za najepszy model wedłóg SPM od Szczecińskiego Paprykarza Modelarskiego F-18 E Super Hornet Dariusz Szwarc Gniezno
2412 Za najlepszy model samolotu w barwach polskich TS-11 Iskra  Dariusz Jakubczak Modelarze Redukcyjni Łask
2068 Nagroda Specjalna od Klubu Modelarskiego ORZEŁ Gniezno Kolekcja pojazdów na podwoziu T-34 Sławomir Grochmalski Gryfino
2052 Puchar "Pod But" od Koszalińskiego Plutonu Modelarskiego F-18 E Super Hornet Dariusz Szwarc Gniezno
1062 Nagroda Specjalna od Wydawnictwa SZKUTNIK REGULUS Trawler przetwórnia typ B-414 Andrzej Kowalski Mareza
1104 Najlepszy model Juniora od Evaldas Venckauskas Ulrich von Jungingen Mateusz Tomczuk Bielsk Podlaski
2052 Najciekawszy model samolotu F-16 lub inny o napędzie odrzutowym - kat. wiekowa SENIOR od modelarzy Redukcyjnych ŁASK F-18 E Super Hornet Dariusz Szwarc Gniezno
2251 Najciekawszy model samolotu F-16 lub inny o napędzie odrzutowym - kat. wiekowa MŁODZIK/JUNIOR od modelarzy Redukcyjnych ŁASK TS - 11 Iskra Szymon Gruźlewski Combat Chełmża
2079 Zacna Sztuka od IPMS Warszawa PZL 37 Łoś Robert Smyl SPM Szczecin
2068 Nagroda Specjalna od klubu DENAR z Elbląga Kolekcja pojazdów na podwoziu T-34 Sławomir Grochmalski Gryfino
2300 Fanaberia Rafharta od Rafała Książka Spitfire MkIXe Piotr Mazurek Toruń
2079 Nagroda Specjalna od IPMS Polska PZL 37 Łoś Robert Smyl SPM Szczecin
2347 TORO MODEL TROPHY - Inowrocław 2018 1 Dywizja Pancerna gen. Maczka do gry Flames of War Marcin Szmyt Iskierka Bydgoszcz
2312 Nagroda Specjalna od modelarzy z Koszęcina JAS-39 Grippen Michał Bondyra Warszawa
2350 Nagroda Specjalna od Bydgoskiego Stowarzyszenia Milośników Hisorii ŁUCZNICZKA z Bydgoszczy MiG-29A Wiktor Wawrzonkoski Włocławek
2048 Nagroda BABA PRUSKA od Olsztyńskiego Stowarzyszenia Modelarzy WARMIA za najlepszy model plastikowy Rumpler C.IV Przemysław Litewka Poznań / IPMS Cape Peninsula
1218 Nagroda BABA PRUSKA od Olsztyńskiego Stowarzyszenia Modelarzy WARMIA za najlepszy model kartonowy HMS NAIAD Łukasz Fuczek KM Orzeł
1038 Nagroda Specjalna Wydawnictwa WEKTOR za najlepiej sklejony model z tego wydawnictwa w grupie wiekowej Senior Rumpler C.I Ignas Sungaila GVJLC. Gargždai/Litwa
1147 Nagroda Specjalna Wydawnictwa WEKTOR za najlepiej sklejony model z tego wydawnictwa w grupie wiekowej Junior SU9 Wiktor Prokop Wilki
1097 Nagroda Specjalna Wydawnictwa WEKTOR za najlepiej sklejony model z tego wydawnictwa w grupie wiekowej Młodzik Meteor 2 Hanna Kuna Bielsk Podlaski
1063 GRAND PRIX Wydawnictwa GPM TSS Stefan Batory Andrzej Kowalski Mareza
1178 Grand Prix Wydawnictwa JSC V-2 Krzysztof Szeffner Nowotomyski Ośrodek Kultury
1297 Puchar Dowódcy 56 Bazy Lotniczej za śmigłowiec w polskich barwach Mi-17 Adam Balcerowicz LOK Popiel Kruszwica
2160 Za wprowadzenie Sklepowego w zachwyt od sklepu modelarskiego HOBBY z Inowrocławia Maluch Mad Max Wojciech Mateja Szczecin
2361 Gdzie ISMR, Tam-i-ya Spitfire Mk.IXc Andrzej Gołębiewski Poznań
1125 Puchar im Piotra Stempowski Nagato Sławomir Kopański Iława
2412 Memoriał Piotra Kempskiego Senior TS-11 Iskra Dariusz Jakubczak Modelarze Redukcyjni Łask
1263 Memoriał Piotra Kempskiego Junior SG-38 Paweł Harłoziński
2079 Puchar Dyrektora Aeroklubu Kujawskiego PZL 37 Łoś Robert Smyl SPM Szczecin
2103 Grand Prix Plastik Junior Staliniec S-65 Piotr Mieszkowski Lublin
2098 Grand Prix Plastik Senior Samochód pancerny wz.34 II Radosław Mazur Szczecin
1157 Grand Prix Karton Junior WZ-29 Wiktor Prokop Wilki
1125 Grand Prix Karton Seenior Nagato Sławomir Kopański Iława
2068 Grand Prix Modelarzy Kolekcja pojazdów na podwoziu T-34 Sławomir Grochmalski Gryfino
dodano: 2018-02-12
« powrót
12ikm-pl

12ikm-gb

12IKM-es

12IKM-ru

Aeroplan

Hobby2000

Cobi

GPM

Dream

WAK

Mirage

IBG

Cembrit

Master

Bilmodel

Filar

Wamod

ALTAIR

Eureka XXL

Wydawnictwo Wektor

Yahu

Aeroklub Kujawski

Muzeum Lotnictwa Kraków

Muzeum Wojsk Lądowych Bydgoszcz

Toro

JSC

MiniReplika

Pancerny Klin

Muzeum Marynarki Wojennej

Model Maker

STRATUS

PRINT Menagment

FirsttoFight

Alsan

GWS