1025 modeli zgłoszono na 11 Inowrocławskim Konkursie Modelarskim 22-23 kwietnia 2017
9 grudnia 2017 Wigilijne Spotkanie Modelarzy Redukcyjnych
8 wyróżnień i jedna nagroda specjalna w ŁAMBINOWICACH na XVI Konkursie Modeli Redukcyjnych
Oszczędzając pracę żony, jedz gotowe makarony !
9 grudnia 2017 Wigilijne Spotkanie Modelarzy Redukcyjnych
14 wyróżnień i 1 nagroda specjalna w GRUDZIĄDZU na VIII Festiwalu Modelarskim
Rok 2017 ISMR - 147 wyróżnionych modeli i 41 pucharów i nagród specjalnych
9 grudnia 2017 Wigilijne Spotkanie Modelarzy Redukcyjnych

3 Inowrocławski Konkurs Modelarski 2009

Iformator 2009

 


Sponsorzy

Nagrody

Fotogaleria

Pisali o nas

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   Pobierz informator    

 

III Inowrocławski Konkurs Modelarski

Memoriał Benedykta Kempskiego

 

Pod Patronatem Starosty Inowrocławskiego

 

Inowrocław – Klub KSM „Przydomek”

 

18-19 kwietnia 2009 r.

KOMUNIKAT KOŃCOWY

III INOWROCŁAWSKIEGO KONKURSU MODELARSKIEGO, MEMORIAŁU Benedykta KEMPSKIEGO

 

Organizatorami konkursu byli:

środowisko modelarskie z Inowrocławia, Klub KSM „Przydomek”, sklep modelarski „HOBBY”

 

KOMISJA SĘDZIOWSKA

Sędzia główny – Ryszard Bones kl. I - Kruszwica

Sędzia sekretarz – Aleksandra Spiliszewska - Inowrocław

Sędziowie oceny:

- modele kartonowe:

Adam Spiliszewski kl. III - Inowrocław

Michał Szaforz kl. III - Inowrocław

- modele plastikowe:

Piotr Ozga kl. I - Grudziądz

Andrzej Łopatniuk kl. III - Gdańsk

Aplikanci:

Piotr Kempski - Inowrocław

Mariola Kempska - Inowrocław

Mariusz Głowacki - Lębork

Rafał Książek - Inowrocław

Wojciech Kica - Inowrocław

 

Na konkurs zgłoszono 209 modeli w tym: 61 modeli kartonowych i 148 modeli plastikowych.

 

 

 

WYNIKI:

 

Klasa KS-J (karton samoloty junior)

Msc.

 

Nr start.

Model

Imię i nazwisko

Miejscowość

1

27

Gotha G.IV

Piotr Wróblewski

Strzelno

2

 

28

Halberstadt D.II

Piotr Wróblewski

Strzelno

3

70

Samolot rolniczy PZL "Gawron”

Mariusz Tylkowski

Kruszwica

4

 

29

Aviatik-Berg DT

Piotr Wróblewski

Strzelno

4

 

26

F-82 Twin Mustang

Piotr Wróblewski

Strzelno

4

 

25

Phonix D.II

Piotr Wróblewski

Strzelno

4

 

30

Siemens-Schuckert D.III

Piotr Wróblewski

Strzelno

 

 

Klasa KS-S (karton samoloty senior)

Msc.

 

Nr start.

Model

Imię i nazwisko

Miejscowość

1

 

169

HH53 C Stallion

Jan Bąkała

Gdańsk

2

93

PZL M-28 „Bryza”

Stefan Pawlak

Janikowo

3

 

180

PO-2

Bogusław Ensminger

Bydgoszcz

4

 

85

Bryza

Stefan Sobczak

Inowrocław

4

 

84

F-4

Stefan Sobczak

Inowrocław

4

 

92

Mig 29UB

Stefan Pawlak

Janikowo

4

 

91

F-16 C Bloc 52+

Stefan Pawlak

Janikowo

 

 

Klasa KK-S + J (karton pojazdy kołowe senior + junior)

Msc.

 

Nr start.

Model

Imię i nazwisko

Miejscowość

1

182

Star 28 z przyczepą d08

Grzegorz Sroczyński

Bydgoszcz

2

95

Samochód pancerny Mgebrov-Renault

Przemysław Bogusz

Wrocław

3

34

Puma

Roman Witczak

Strzelno

4

 

20

CWS T-1 Bankowóz

Stefan Sobczak

Inowrocław

4

 

19

Nysa 522 TOWOS

Stefan Sobczak

Inowrocław

4

 

183

Żuk A11B

Grzegorz Sroczyński

Bydgoszcz

4

 

68

Samochód – dźwig Star-25

Radosław Sochaczewski

Kruszwica

4

 

67

Samochód sanitarny „Hummer”

Radosław Sochaczewski

Kruszwica

 

Klasa KG-S+J (karton pojazdy gąsienicowe senior + junior)

Msc.

 

Nr start.

Model

Imię i nazwisko

Miejscowość

1

33

PzKpfw. II

Roman Witczak

Strzelno

2

32

Hummel

Roman Witczak

Strzelno

3

83

Czołg Pzkpfw II

Paweł Barciński

Kruszwica

4

 

37

Konigstiger

Roman Witczak

Strzelno

4

 

31

IS-2

Roman Witczak

Strzelno

4

 

69

Czołg JS-2

Paweł Barciński

Kruszwica

 

Klasa KB-S + J (karton budowle senior + junior)

Msc.

 

Nr start.

Model

Imię i nazwisko

Miejscowość

1

1

Kościół gotycki  w Gryfinie

Czarek Maruszak

Słupsk

2

74

Wawel

Radosław Sochaczewski

Kruszwica

3

168

Katedra Notre Dame

Piotr Sokołowski

Gdańsk

4

 

18

Kościół NMP w Porąbce

Stefan Sobczak

Inowrocław

4

 

63

„Wilczy Szaniec”

Robert Nowak

Kruszwica

  

Klasa KSz-S (karton pojazdy szynowe senior)

Msc.

 

 

Nr start.

Model

Imię i nazwisko

Miasto

1

208

Parowóz towarowy Ty2 - 970

Mariusz Głowacki

Lębork

2

 

209

Parowóz towarowy TKp30 - 1

Mariusz Głowacki

Lębork

3

 

4

Bn2t Freudenstein

Czarek Maruszak

Słupsk

4

 

3

Wagon wąskotorowy

Pług odśnieżny

Czarek Maruszak

Słupsk

4

 

134

Parowóz Px 38

Adrian Wandtke

Wejherowo

4

 

140

Wagon 120A

Adrian Wandtke

Wejherowo

  

Klasa KO-J (karton okręty junior)

Msc.

 

Nr start.

Model

Imię i nazwisko

Miejscowość

1

 

172

ORP Grom

Piotr Sokołowski

Gdańsk

2

 

72

Okręt „Gen. Haller”

Maciej Tylkowski

Kruszwica

3

 

157

Prom Foldoy

Cezary Goździk

Gdańsk

4

 

167

ORP Jastrząb

Cezary Goździk

Gdańsk

  

Klasa KO-S (karton okręty senior)

Msc.

Nr start.

Model

Imię i nazwisko

Miejscowość

1

173

Trawler Radomka typ B-10

Paweł Styczyński

Gdynia

2

5

ORP Błyskawica

Piotr Stempowski

Inowrocław

3

150

Admirał Scheer

Michał Rynkiewicz

Gdańsk

4

161

ORP Komendant Piłsudski

Andrzej Łopatniuk

Gdańsk

4

160

ORP Gryf

Michał Zabłocki

Gdańsk

4

159

ORP Garland

Michał Zabłocki

Gdańsk

4

158

ORP Błyskawica

Michał Zabłocki

Gdańsk

4

166

ORP Rybitwa

Mateusz Gołuński

Gdańsk

4

149

ORP Ślązak

Piotr Sokołowski

Gdańsk

4

148

HMS Spey

Michał Rynkiewicz

Gdańsk

  

Klasa KŻ (karton żaglowce)

Msc.

Nr start.

Model

Imię i nazwisko

Miejscowość

1

35

Revenge

Wiesław Woźnica

Strzelno

2

75

Żaglowiec „Vasa”

Mirosław Pietrzak

Kruszwica

3

71

Żaglowiec „Koga Elbląska”

Adrian Kaczmarek

Kruszwica

4

36

Bounty

Wiesław Woźnica

Strzelno

4

73

Żaglowiec „Mayflower”

Krystian Grzybowski

Kruszwica

  

Klasa KI-J (karton inne modele juniorzy)

Msc.

Nr start.

Model

Imię i nazwisko

Miejscowość

1

65

Figurka Legionista

Maciej Tylkowski

Kruszwica

2

64

Figurka Krzyżak

Arkadiusz Nowak

Kruszwica

3

66

Figurka Templariusz

Mariusz Tylkowski

Kruszwica

  

Klasa KI-S (karton inne modele seniorzy)

Msc.

Nr start.

Model

Imię i nazwisko

Miejscowość

1

2

Plac budowy - betoniarka

Czarek Maruszak

Słupsk

2

188

Ariane 5

Mateusz Przybylski

Inowrocław

3

163

Kot amerykański krótkowłosy

Andrzej Łopatniuk

Gdańsk

4

164

Wierzbówka chińska

Andrzej Łopatniuk

Gdańsk

4

162

Zebra Grevy’ego

Andrzej Łopatniuk

Gdańsk

  

Klasa PS1-S (plastik samoloty małe senior)

Msc.

Nr start.

Model

Imię i nazwisko

Miejscowość

1

81

Fieseler F1 156/MS-500 Storch

Rafał Kamiński

Toruń

2

123

Thunderbolt P-47M

Mikołaj Kozłowski

Inowrocław

3

184

Mosquito B IV

Szymon Kozłowski

Inowrocław

4

132

Samolot RWD-8

Mikołaj Kozłowski

Inowrocław

4

131

Samolot JAK-3

Mikołaj Kozłowski

Inowrocław

4

130

Śmigłowiec Sikorsky RAH-66 COMANCHE

Mikołaj Kozłowski

Inowrocław

4

129

Samolot F-14A TOMCAT

Mikołaj Kozłowski

Inowrocław

4

128

Samolot PZL P-50 Jastrząb

Mikołaj Kozłowski

Inowrocław

4

127

Samolot Panavia Tornado

Mikołaj Kozłowski

Inowrocław

4

126

Śmigłowiec Mi-2

Mikołaj Kozłowski

Inowrocław

4

125

McDonald Phantom F-4F

Mikołaj Kozłowski

Inowrocław

4

124

Thunderbolt A-10

Mikołaj Kozłowski

Inowrocław

4

122

Fokker D VII

Mikołaj Kozłowski

Inowrocław

 

  

Klasa PS2-S (plastik samoloty duże senior)

Msc.

Nr start.

Model

Imię i nazwisko

Miejscowość

1

49

Bf 109 E-7 Trop

Daniel Gronowski

Inowrocław

2

51

Ił2M3

Piotr Ozga

Grudziądz

3

39

P-51 „Mustang” III

Grzegorz Nowak

Inowrocław

4

38

F-16C

Marcin Kania

Kruszwica

4

50

P-47 Thunderbolt

Piotr Ozga

Grudziądz

4

52

J 87 Sztukas

Marek Gręzicki

Grudziądz

4

48

Spitfire Mk Vb Trop

Daniel Gronowski

Inowrocław

4

87

F-18 „Hornet”

Jerzy Lemke

Grudziądz

4

86

BF 109

Jerzy Lemke

Grudziądz

4

94

Salamandra

Jerzy Lemke

Grudziądz

4

96

„Zero”

Jerzy Lemke

Grudziądz

4

174

Mitsubishi Zero

Jerzy Lemke

Grudziądz

4

175

F-14 Tomcat

Janusz Brach

Inowrocław

 

 

Klasa PO1-S (plastik okręty małe senior)

Msc.

Nr start.

Model

Imię i nazwisko

Miejscowość

1

170

Pancernik „Gneisenau”

Witold Śliwiński

Tczew

2

171

Monitor „Abercrombie”

Witold Śliwiński

Tczew

3

7

Scharnhorst

Jarosław Spiliszewski

Inowrocław

 

  

Klasa PP1-J (plastik pojazdy małe juniorzy)

Msc.

Nr start.

Model

Imię i nazwisko

Miejscowość

1

22

Sd Kfz 182 Konigstiger

Mateusz Loch

Inowrocław

2

24

PzKpfw VI Tiger I Ausf. E

Arkadiusz Prądziński

Inowrocław

3

192

M7 Priest

Michał Klimaszewski

Janikowo

4

23

M4A1 „Calliope” (bez wyrzutni)

Mateusz Loch

Inowrocław

4

21

Tiger 1 Mid Production

Mateusz Loch

Inowrocław

4

40

Sd Kfz 234/2 “Puma”

Łukasz Bartoszewicz

Inowrocław

4

181

BTR – 152S

Marta Sroczyńska

Bydgoszcz

 

 

Klasa PP1-S (plastik pojazdy małe senior)

Msc.

Nr start.

Model

Imię i nazwisko

Miejscowość

1

17

M1A2 Abrams with mine plough

Tomasz Kmieć

Toruń

2

185

T-34/85

Piotr Depka Prądzyński

Chojnice

3

196

Elephant

Rafał Książek

Inowrocław

4

118

Czołg Jagdpanzer IV

Mikołaj Kozłowski

Inowrocław

4

119

Czołg Kingtiger

Mikołaj Kozłowski

Inowrocław

4

117

Czołg Abrams M I

Mikołaj Kozłowski

Inowrocław

4

121

Samochód pancerny WZ 39

Mikołaj Kozłowski

Inowrocław

4

120

Czołg PzKpFw IV

Mikołaj Kozłowski

Inowrocław

4

178

Stug III Ausf. G

Wojciech Bulanda

Bydgoszcz

4

207

Panther

Rafał Książek

Inowrocław

4

206

JagdPanther

Rafał Książek

Inowrocław

4

205

Wespe

Rafał Książek

Inowrocław

4

204

Panzer I

Rafał Książek

Inowrocław

4

203

Panzer II

Rafał Książek

Inowrocław

4

202

Panzer III

Rafał Książek

Inowrocław

4

201

JagdPanzer IV

Rafał Książek

Inowrocław

4

200

Hanomag

Rafał Książek

Inowrocław

4

199

Jagdtiger

Rafał Książek

Inowrocław

4

198

Tiger II

Rafał Książek

Inowrocław

4

197

Tiger

Rafał Książek

Inowrocław

4

195

Sturm Geshutze IV

Rafał Książek

Inowrocław

4

194

SDKFZ 2

Rafał Książek

Inowrocław

4

193

Panzer IV

Rafał Książek

Inowrocław

 

  

Klasa PP2-J (plastik pojazdy duże junior)

Msc.

Nr start.

Model

Imię i nazwisko

Miejscowość

1

114

Staghound Mk I

Michał Klimaszewski

Janikowo

2

115

M36 Jackson

Michał Klimaszewski

Janikowo

3

116

Tiger ausf. E/H1

Michał Rusiński

Toruń

 

 

Klasa PP2-S (plastik pojazdy duże senior)

Msc.

Nr

start.

Model

Imię i nazwisko

Miasto

1

14

Hummel

Paweł Siemiński

Toruń

2

143

M-113 A2

Bartłomiej Berg

Wierzchosławice

3

45

M10

Grzegorz Kostulski

Toruń

4

41

KW-2 zdobyczny

Tomasz Kica

Bydgoszcz

4

42

Koenigstiger Henschel

Tomasz Kica

Bydgoszcz

4

43

StuG III ausf. G

Tomasz Kica

Bydgoszcz

4

6

Panzerhaubitze 2000

Mirosław Michałków

Inowrocław

4

15

SDKFZ 7

Paweł Siemiński

Toruń

4

57

PzKpfw VI Ausf. E „Tiger” I

Jakub Mikołajczak

Inowrocław

4

80

Sturmpanzer IV Brumbar Sdkfz 166

Rafał Kamiński

Toruń

4

136

SA-6 Irak

Michał Sokołowski

Lębork

4

135

Tiger I

Michał Sokołowski

Lębork

4

111

PzKpwf IV Ausf. H

Jacek Wesołowski

Inowrocław

4

110

Sd.Kfz. 7, 8 ton Semi Track

Jacek Wesołowski

Inowrocław

4

109

Sd.Kfz. 250/3 Greif

Jacek Wesołowski

Inowrocław

4

108

PzKpwf IV Ausf. F1

Jacek Wesołowski

Inowrocław

4

107

Panzerjager Marder III

Jacek Wesołowski

Inowrocław

4

105

PzKpfw Tiger Ausf. E (Normandia)

Jacek Wesołowski

Inowrocław

4

104

Jagdpanzer 38 - Hetzer

Jacek Wesołowski

Inowrocław

4

154

Spychacz amerykański M1

Krzysztof Balicki

Gdynia

4

113

KV-1 Model 1942

Jacek Wesołowski

Inowrocław

4

112

Panther Ausf. A

Jacek Wesołowski

Inowrocław

4

142

SD KFZ 253/Sd. Anh. 51

Bartłomiej Berg

Wierzchosławice

4

141

SD KFZ51/7 Ausf C/Sd. Anh. 51

Bartłomiej Berg

Wierzchosławice

4

177

PzKpfw IV Ausf D

Wojciech Bulanda

Bydgoszcz

4

179

SU-76

Bogusław Ensminger

Bydgoszcz

4

187

Panther ausf. D

Piotr Depka Prądzyński

Chojnice

 

 

Klasa PK (plastik pojazdy kołowe)

Msc.

Nr

start.

Model

Imię i nazwisko

Miasto

1

44

Sd KFZ 234/3

Tomasz Kica

Bydgoszcz

2

137

BRDM-2 mod. 96i

Michał Sokołowski

Lębork

3

156

GMC Bofors “40”

Krzysztof Balicki

Gdynia

4

46

Autoblinda

Grzegorz Kostulski

Toruń

4

56

M998 HMMWV Desert Patrol Hummer

Maciej Myśliński

Nowa Wieś

4

55

M923 A1 „Big Foot”

Maciej Myśliński

Nowa Wieś

4

54

Command Hummer

Maciej Myśliński

Nowa Wieś

4

79

6x4 Truck Krupp Protze

Rafał Kamiński

Toruń

4

78

Chevrolet 15 CWT

Rafał Kamiński

Toruń

4

77

US 2 ½ ton 6x6 cargo truck

Rafał Kamiński

Toruń

4

76

Medium 3t. truck-coal engine

Rafał Kamiński

Toruń

4

138

M-20

Michał Sokołowski

Lębork

4

153

GMC 352 wagon kolejowy na torach

Krzysztof Balicki

Gdynia

4

155

Dragon – Wagon M26 A1 Laweta M15A1 Pershing

Krzysztof Balicki

Gdynia

 

 

Klasa PPC (plastik pojazdy cywilne)

Msc.

Nr

start.

Model

Imię i nazwisko

Miasto

1

53

Peterbilt 377A/E

Maciej Myśliński

Nowa Wieś

2

61

Scania 143M

Krzysztof Głos

Inowrocław

3

176

Peterbilt 377 A/E

Wojciech Bulanda

Bydgoszcz

4

62

DAF XF95+cysterna

Krzysztof Głos

Inowrocław

4

60

Scania R620

Krzysztof Głos

Inowrocław

4

59

Peterbilt 377

Krzysztof Głos

Inowrocław

4

58

Western Star

Krzysztof Głos

Inowrocław

 

 

Klasa PF1-S (plastik figurki małe senior)

Msc.

Nr start.

Model

Imię i nazwisko

Miejscowość

1

146

Król gościńców

Katarzyna Manikowska

Gdańsk

2

13

Cowboy

Paweł Siemiński

Toruń

3

145

Dr Jekyll i Mr. Hyde

Katarzyna Manikowska

Gdańsk

4

16

Hannibal

Tomasz Kmieć

Inowrocław

4

12

Viking Division Charków 1943

Paweł Siemiński

Toruń

4

82

Figurki okresu wojen napoleońskich

Rafał Kamiński

Toruń

4

133

US Army Infranty

Michał Rusiński

Toruń

4

147

Najpiękniejszy konik świata

Katarzyna Manikowska

Gdańsk

 

 

Klasa PF2-S (plastik figurki duże senior)

Msc.

Nr start.

Model

Imię i nazwisko

Miejscowość

1

9

Antychemiczny Amerykanin

Paweł Siemiński

Toruń

2

144

Generał dywizji

Katarzyna Manikowska

Gdańsk

3

189

Grosse Krieg

Marcin Kalbarczyk

Warszawa

4

11

German SS Oficer/dog

Paweł Siemiński

Toruń

4

10

Viking Division Charków 1944

Paweł Siemiński

Toruń

4

8

The Startrek

Paweł Siemiński

Toruń

4

101

German Tank Ace (Normandy 1944)

Jacek Wesołowski

Inowrocław

4

100

Unterscharfuhrer Viking Division, Hungary 1945

Jacek Wesołowski

Inowrocław

4

98

WW II German Elite, Infantryman – Winter uniform

Jacek Wesołowski

Inowrocław

4

97

WW II German Elite, Infantryman

Jacek Wesołowski

Inowrocław

 

 

Klasa PD-S (plastik dioramy senior)

Msc.

Nr start.

Model

Imię i nazwisko

Miejscowość

1

191

Auf dem Niemandsland

Marcin Kalbarczyk

Warszawa

2

47

Dziesiąta Górska

Grzegorz Kostulski

Toruń

3

103

Tiger I, Ausf. E/H1 „Tunezja”

Jacek Wesołowski

Inowrocław

4

106

Sd. Kfz. 232-6-Rad.

Jacek Wesołowski

Inowrocław

4

102

T-34/76 Mod. 1941

Jacek Wesołowski

Inowrocław

4

165

Artyleria wojsk Unii (wojna secesyjna)

Michał Zabłocki

Gdańsk

4

186

Diorama – Kursk 1943

Piotr Depka Prądzyński

Chojnice

 

  

KLASY NIEROZEGRANE ZE WZGLĘDU NA ZBYT MAŁĄ LICZBĘ ZGŁOSZONYCH MODELI

 

Klasa PO2-S (plastik okręty duże senior)

Msc.

Nr start.

Model

Imię i nazwisko

Miejscowość

wyróżnienie

152

U-boot VIIC/41

Krzysztof Balicki

Gdynia

wyróżnienie

151

U-boot VIIC

Krzysztof Balicki

Gdynia

 

 

Klasa PŻ (plastik żaglowce)

Msc.

Nr start.

Model

Imię i nazwisko

Miejscowość

wyróżnienie

90

„Wasa”

Jerzy Lemke

Grudziądz

wyróżnienie

89

„Royal Lous”

Jerzy Lemke

Grudziądz

wyróżnienie

88

„Victory”

Jerzy Lemke

Grudziądz

 

 

Klasa PA (plastik artyleria bez własnego napędu)

Msc.

Nr start.

Model

Imię i nazwisko

Miejscowość

wyróżnienie

139

Flak 37

Bartłomiej Berg

Gniewkowo

wyróżnienie

190

Fahrpanzer

Marcin Kalbarczyk

Warszawa

 

 

Nagrody specjalne

Grand Prix w kategorii modeli kartonowych przyznano:

Andrzejowi Łopatniukowi z Gdańska za figurkę kota amerykańskiego krótkowłosego za prostotę           i oryginalność pomysłu.

Grand Prix w kategorii modeli plastikowych przyznano:

Mikołajowi Kozłowskiemu z Inowrocławia za model czołgu Abrams MI.

 

 

W memoriale Benedykta Kempskiego przyznano następujące nagrody:

miejsce I: Piotr Wróblewski ze Strzelna za kolekcję modeli samolotów

miejsce II: Mariusz Głowacki z Lęborka za model parowozu Ty2

miejsce III: Jerzy Lemke z Grudziądza za modele lotnicze

 

Uwagi końcowe

Konkurs przeprowadzono w miłej i sympatycznej atmosferze. Zapewniono dobre warunki wystawowe i oceny. Poziom wykonania oceniam na wysoki a organizację na bardzo dobrą. Życzymy pomyślności przy organizowaniu kolejnych konkursów oraz dziękujemy sponsorom za ufundowanie wielu ciekawych nagród.

 

Sędzia Główny

Ryszard Bones

 

          

 

 

Wykaz Nagród w Konkursie:

 

Dyplomy, puchary i medale złote, srebrne i brązowe,
     

 

Revell 03060 Leopard 2 A6

Model Plastikowy w skali 1:35

Revell 03145 Tank transporter SLT50-3 "ELEFANT" & SaAnh. 52t.

Model Plastikowy w skali 1:72

Revell 3201 Sherman & US-Infanterie + StuG & German Infantry

Model Plastikowy w skali 1:72

Revell 04144 Hawker Hurricane Mk.II c

Model Plastikowy w skali 1:72

Revell 04160 Messerschmitt Bf-109 G-10

Model Plastikowy w skali 1:72

Revell 04164 Spitfire Mk V

Model Plastikowy w skali 1:72

Revell 04155 P-47D-30 Thunderbolt

Model Plastikowy w skali 1:72

Revell 04165 Fw 190 A-8/R-11

Model Plastikowy w skali 1:72

   

Revell 04182 P-51 B Mustang

Model Plastikowy w skali 1:72

Revell 04166 Meserschmitt Me-262 A-1a

Model Plastikowy w skali 1:72

   

Revell 04187 Sopwith Triplane

Model Plastikowy w skali 1:72

Revell 04188 Fokker E.III

Model Plastikowy w skali 1:72

Revell 04189 Nieuport N.28 C-1

Model Plastikowy w skali 1:72

Revell 04190 Sopwith F-1 Camel

Model Plastikowy w skali 1:72

       

Revell 04645 Mil Mi-26 Halo

Model Plastikowy w skali 1:72

Revell 04711 Junkers Ju 87D "Stuka"

Model Plastikowy w skali 1:32

Revell 05089 U.S.S. Saratoga CVA-60

Model Plastikowy w skali 1:542

Revell 05229 G.T.S. FINNJET

Model Plastikowy w skali 1:400

 

Kagero Fotosnajper 16 - Panzer IV Sd.Kfz. 161 vol.I

28 stron planów modelarskich 1/35 i rysunków wykonanych w programie 3D!

Kagero Monografie 2 - Brewster F2A Buffalo

Monografii poświęcona historii kontrowersyjnego myśliwca II Wojny Światowej, Brewster Buffalo, obejmująca rozwój konstrukcji, zastosowanie bojowe i opis kamuflażu.

Kagero Monografie 32 - Focke-Wulf Fw 200 Condor

Kolejna część znanej serii Monografie poświęcony jest samolotowi Focke-Wulf FW-200 Condor.

Kagero Monografie 33 - Arado 234 Blitz

Kolejna część znanej serii Monografie poświęcony jest odrzutowemu samolotowi bombowego.

 
Kagero Monografie 34 - Douglas SBD Dauntless Kagero Legendy Lotnictwa 4 - S.E.5a Kagero Fotosnajper 16 - Panzer IV Sd.Kfz. 161 vol.I  
Kagero - Luftwaffe nad Sewastopolem Kagero - Luftwaffe nad Tunezja Kagero Bitwy Lotnicze 05 - P-51 D/K Mustangi nad III Rzeszą Kagero Monografie Lotnicze 33 - 421 NFS 1943-1947

Kagero Topshots 12 - A-10 Thunderbolt II

Znakomita seria dla modelarzy zawierająca ogromną ilość wysokiej jakości zdjęć detali, kalkomanię, ciekawe, unikatowe malowania!

Kagero Topshots 15 - P-51D Mustang

Kagero Topshots 19 - T-72M1

Zdjęcia i rysunki czołgu i szczegółów jego konstrukcji (w tym korpus z podwoziem i kołami, wieża,  przedział bojowy, uzbrojenie, silnik) + krótki opis czołgu + dane techniczne wersji M1. Zawiera folię maskującą do malowania numerów taktycznych.

Kagero Topshots 22 - T-64/T-64A

Kagero Topshots 43 - Su-27

Kagero Topshots 47 - F/A-18C/D Hornet

Kagero Topshots 41 - Eurofighter Typhoon Kagero Topshots 29 - F-14 Tomcat

Kagero Topshots 26 - PZL P.11c

194 fotografii (duża ilość zdjęć wykonanych podczas renowacji muzealnego egzemplarza) , jako dodatek książka zawiera folię maskującą do kół i oszklenia

Kagero Topshots 010 - Panavia Tornado

Kagero Topshots 020 - Sea Harrier FA2

Kagero Topshots 028 - T-34/76

 

Kagero Topshots 032 - T-34/85

Kagero Topshots 037 - M16 Multiple Gun Motor Carri

Kagero Topcolors 01 - Pz.Kpfw. V PANTHER

 

IBG 72001 1/72 Bedford QLD

Model Plastikowy w skali 1:72

IBG 72002 1/72 Bedford QLR

Model Plastikowy w skali 1:72

IBG 72003 1/72 Bedford QLT Troop Carrier

Model Plastikowy w skali 1:72

IBG 72004 1/72 Bedford QLB Bofors Gun Tractor

Model Plastikowy w skali 1:72

IBG 72014 1/72 Chevrolet C15A No.13 Cab General Service

Model Plastikowy w skali 1:72

IBG 72015 1/72 Chevrolet C15A No.13 Cab Australian Pattern Wirel

Model Plastikowy w skali 1:72

IBG 72013 1/72 Chevrolet C15A No.13 Cab Personnel Lorry

Model Plastikowy w skali 1:72

IBG 72012 1/72 Chevrolet C15A No.13 Cab Watertank

Model Plastikowy w skali 1:72

     

IBG 72005 1/72 Bedford QL Fire Tender

Model Plastikowy w skali 1:72

     

Tamiya 61608 BAC Lightning F Mk.6

Model Plastikowy w skali 1:100

Tamiya 61607 A-7A Corsair II

Model Plastikowy w skali 1:100

Tamiya 35078 Samovente M40-75/18

Model Plastikowy w skali 1:35

Tamiya 24224 Toyota Bb

Model Plastikowy w skali 1:24

   

Tamiya 24233 Porsche 962C

Model Plastikowy w skali 1:24

Tamiya 30027 M42 Duster w/Gearbox

Model Plastikowy w skali 1:35

   

SKIF 209 BTR-152 B1

Model Plastikowy w skali 1:35

MiniArt 36015 Village Diorama Base

Model Plastikowy w skali 1:35

ICM 72613 ATZ-5-4320 Fuel Bowser

Model Plastikowy w skali 1:72

ICM 72461 Krupp L2H143 Kfz.69 with Pak 36

Model Plastikowy w skali 1:72

Kopro 3146 Piper L-4 H Cub

Model Plastikowy w skali 1:72

Kopro 3134 Avia B-35

Model Plastikowy w skali 1:72

SMER 0840 Bloch MB.152

Model Plastikowy w skali 1:72

Bilek 957 MiG-19 P Farmer B

Model Plastikowy w skali 1:72

     

MB 3512 British troops, Cean 1944

Model Plastikowy w skali 1:35

     
       

Rabaty na zakupy w sklepie modelarskim Hobby w Inowrocławiu oraz on-line www.hobby.szeroka5.pl

 

15 % za 1 miejsce w każdej kategorii

10 % za 2 i 3 miejsce w każdej kategorii

5 % dla każdego uczestnika

 

 
Trwają prace przygotowawcze do imprezy która zapowiada się, że znacznie przewyższy poprzednie zarówno zakresem zainteresowania jak i poziomem organizacyjnym.
Kartonowy Model ORP Błyskawica Piotra Stempowskiego      
 
       
 

   

Napisali o nas:

 

Gazeta Pomorska
Radio Gra
www.inowroclaw.info.pl
www.ino24.pl

Polska Witryna Modelarska

www.modelarstwo.org.pl

www.konradus.com
www.modelwork.pl
forumsamochodowe.com
   
dodano: 2016-10-25
« powrót
Aeroplan

Hobby2000

Cobi

Dream

WAK

Mirage

IBG

Cembrit

Solino

Master

Bilmodel

Filar

Piekuś

ALTAIR

Wydawnictwo Wektor

Yahu

Muzeum Lotnictwa Kraków

Muzeum Wojsk Lądowych Bydgoszcz

MiniReplika

Pancerny Klin

Muzeum Marynarki Wojennej

FirsttoFight