8 lutego 2020 INOWROCŁAWSKIE SPOTKANIE MODELARZY REDUKCYJNYCH
Na tym pasku głupot się nie wypisuje !
14 INOWROCŁAWSKI KONKURS MODELARSKI 4-5 kwietnia 2020 roku - ZAPRASZAMY
1272 modele można było zobaczyć na 13 Inowrocławskim Konkursie Modelarskim 27-28 kwietnia 2019
8 lutego 2020 INOWROCŁAWSKIE SPOTKANIE MODELARZY REDUKCYJNYCH
Rok 2019 ISMR otrzymał 144 wyróżnienia, 23 puchary i nagrody specjalne za swoje modele
Oszczędzając pracę żony, jedz gotowe makarony !
8 lutego 2020 INOWROCŁAWSKIE SPOTKANIE MODELARZY REDUKCYJNYCH
Rok 2018 ISMR - otrzymał 152 wyróżnienia, 42 puchary i nagrody specjalne za swoje modele
Nie pij wódki, nie pij wina, sklej model, casu nima

Aktualności

9-11 listopada 2013 IV Festiwal Modelarski w Grudziądzu

Od lat ISMR jest obecny na imprezie modelarskiej w Grudziądzu. Miłe przyjęcie i przyjazna atmosfera zachęca, a w tym roku zachęciła naszych przedstawicieli z Włocławka, Solca Kujawskiego i z Inowrocławia Grudziądzu modele oceniane sa metodą P/nP, a zwycięskie modele otrzymują równorzędne wyróżnienia.

 

W tej edycji nasi reprezentanci zdobyli wyróżnienia za modele:

w klasach juniorów:

Kacper Kręcichwost - ST44 w klasie PSZ (pojazdy szynowe-klasa łączona)

Krzysztof Krajewski - LAV-III w klasie PK1 (pojazdy kołowe 1/35)

Krzysztof Krajewski - Sd.Kfz.251/3 w klasie G1 (pojazdy gąsienicowe 1/35)

 

w klasach seniorów:

Artur Domański - B-25 Mitchel w klasie ST1 (samoloty tłokowe 1/32 - 1/24)

Witold Hałub - M10 Gdynia I w klasie G1 (pojazdy gąsienicowe 1/35)

Remigiusz Kamiński - M105 w klasie A1 (artyleria 1/35)

Remigiusz Kamiński - Opel Blitz + FLAK w klasie PK2 (pojazdy kołowe 1/48)

Mikołaj Kozłowski - F-4 B Phantom w klasie SO3 (samoloty odrzutowe 1/72)

Piotr Lipiec - T-34 w klasie G3 (pojazdy gąsienicowe 1/72)

Robert Lipiec - AH-1 Cobra w klasie Ś2 (śmigłowce 1/48 - 1/32)

Sebastian Łukaszewski - Puma - w klasie PK2 (pojazdy kołowe 1/48)

Sebastian Łukaszewski - T-34/76 - w klasie G1 (pojazdy gąsienicowe 1/35)

Sebastian Łukaszewski - Cromwell IV - w klasie G2 (pojazdy gąsienicowe 1/48)

Maciej Myśliński - Bussing 8000 w klasie Pojazdy Cywilne

Krystian Szczepański - Helldiver w klasie ST3 (samoloty tłokowe 1/72)

Krystian Szczepański - A-37 w klasie SO3 (samoloty odrzutowe 1/72)

 

Nagroda Specjalna “Pod but” za najlepszy model festiwalu wg. KOSZALIŃSKIEGO PLUTONU MODELARSKIEGO dla
Artura Domańskiego za model B-25 w skali 1:32

 

Wraz z nami pojechał do Grudziądza nie zrzeszony Marek Żuraw, który zdobył wyróżnienie za model  Ka-50 w klasie Ś1 (śmigłowce 1:144 - 1/72)

 

 

dodano: 2013-11-11
« powrót
13ikm-pl

13ikm-gb

13IKM-es

13IKM-ru

Hobby2000

Cobi

GPM

Dream

WAK

Mirage

IBG

Cembrit

Master

Bilmodel

Filar

Wydawnictwo Wektor

ARMA-HOBBY

Muzeum Lotnictwa Kraków

JSC

STRATUS

PRINT Menagment

GWS

MPK