1025 modeli zgłoszono na 11 Inowrocławskim Konkursie Modelarskim 22-23 kwietnia 2017
9 grudnia 2017 Wigilijne Spotkanie Modelarzy Redukcyjnych
8 wyróżnień i jedna nagroda specjalna w ŁAMBINOWICACH na XVI Konkursie Modeli Redukcyjnych
Oszczędzając pracę żony, jedz gotowe makarony !
9 grudnia 2017 Wigilijne Spotkanie Modelarzy Redukcyjnych
14 wyróżnień i 1 nagroda specjalna w GRUDZIĄDZU na VIII Festiwalu Modelarskim
Rok 2017 ISMR - 147 wyróżnionych modeli i 41 pucharów i nagród specjalnych
9 grudnia 2017 Wigilijne Spotkanie Modelarzy Redukcyjnych

X Inowrocławski Konkurs Modelarski 2016

Nagrody Specjalne

 

FUNDATOR

NAZWA NAGRODY

NR STARTOWY

MODEL

ZAWODNIK

Starosta Powiatu Inowrocławskiego Pan Tadeusz Majewski

Grand Prix Modeli Plastikowych - Senior

2361

Macchi C200 Saetta

Cyprian Kokowski

Starosta Powiatu Inowrocławskiego Pan Tadeusz Majewski

Grand Prix Modeli Plastikowych - Junior

2220

Zlin 142

Kaja Szczygielska

Starosta Powiatu Inowrocławskiego Pan Tadeusz Majewski

Grand Prix Modeli Kartonowych - Senior

1002, 3011, 3012

Kolekcja Wozów Strażackich

Witold Sadowski

Starosta Powiatu Inowrocławskiego Pan Tadeusz Majewski

Grand Prix Modeli Kartonowych - Junior

1256

Zamek Nowy Wiśnicz

Ela Bochniak

Starosta Powiatu Inowrocławskiego Pan Tadeusz Majewski

Grand Prix Zawodników

2422

U-Boot VIIc

Sławomir Mitraszewski

Mariola i Piotr Kempscy

Memoriał Benedykta Kempskiego - Model Kartonowy

1042

RWD6

Lech Mazurkiewicz

Mariola i Piotr Kempscy

Memoriał Benedykta Kempskiego - Model Plastikowy

2405

AEG GVII

Rafał Jeżak

 

KoTeBi Stefan Stachowicz

Za wprowadzenie laserowego w zachwyt

2348

GAZ  69

Piotr Szwec

KoTeBi Stefan Stachowicz

Stalowy Szlak 

1267

TKh1

Mateusz Mikołajczak

Sklep modelarski W&W Model.pl

Wyróżnienie w  kategorii MPS2

3021

Mitsubishi A6M5

Cyprian Kokowski

Koszaliński Pluton Modelarski

Pod But

3008

DFW CV

Przemysław Litewka

Firma tłumaczeniowa angielski proffesionalnie.pl

Za najciekawszy model niemilitarny

2057

Geodezja

Robert Smyl

Jacek Szafrański

Za najciekawszy model

3018

T17E1 Staghound Nadwiślanin

Andrzej Lis-Kujawski

Szczeciński Paprykarz Modelarski

Najlepszy model wg SPM

2360

Lim 2

Aleksander Sadowski

Denar Elbląg

Złoty Denar

1140

Citroen Cegresse

Radosław Mazur

Yachumodels

Model lotniczy junior

2220

Zlin 142

Kaja Szczygielska

Klub Modelarski Combat Chełmża

Puchar Combat-anta za najlepszy model sprzętu bojowego z lat 1915-1945 w polskich barwach

1143

PZL.23 Karaś

Piotr Targoński

Klub Marynarki Wojennej " Riwiera", Sekcja Modelarska " KOMPAS"

Złoty Kompas

2207

Centurion

Maciej Pomianowski

 

 

 

 

 

FUNDATOR

NAZWA NAGRODY

NR STARTOWY

MODEL

ZAWODNIK

Klub Marynarki Wojennej " Riwiera", Sekcja Modelarska " KOMPAS"

Złoty Kompas

2165

Port Ustka

Paweł Siemiński

Forum Pancernyklin.pl

Certyfikat jakości

3002

PT-91 Twardy

Andrzej Ligocki

Puchar Prezesa ISMR

 

1264

IJN Hiei

Tomasz Studziński

Maciej Myśliński

Najlepszy model pojazdu cywilnego

2144

Trabant 601s

Karol Miekus

Zakład Stolarski STOLMAR

Najciekawszy model POD ZAGLAMI

1009

za całokształt

Piotr Błoch

Członkowie ISMR kierowcy zawodowi

Puchar Przewoźników

2007

Cliper Ariel

Piotr Goral

Grzegorz Mądry

Najlepszy model samolotu w polskich barwach

3005

Su-22M

Dariusz Dźwigała

Anonimowy sponsor

Za całokształt

2106

Po walce -1945

Agata Jaworska

SM Orzeł Gniezno

Za najlepszy model

3005

Su-22m4

Dariusz Dźwigała

Aeroklub

Najlepszy model samolotu sportowego

2097

Zlin 42 M

Grzegorz Mądry

Sklep modelarski HOBBY

Za wprowadzenie sklepowego w zachwyt

2422

U-Boot VIIc

Sławomir Mitraszewski

Sklep modelarski HOBBY

Wolnoopadająca klapa

2303

Hurricane II C

Rafał Książek

Sklep Modelarski Hobby z Inowrocławia

KS-21 Kartonowe Samoloty Młodzik

1117

Lebed VII

Mikołaj Ćwik

Sklep Modelarski Hobby z Inowrocławia

KP-21 Kartonowe Pojazdy Młodzik

1265

Spychacz

Krzysztof Banasiuk

Sklep Modelarski Hobby z Inowrocławia

KM-21 Kartonowe Okręty Młodzik

1204

Galera

Mateusz Maj

Sklep Modelarski Hobby z Inowrocławia

KB-21 Kartonowe Budowle  Młodzik

1128

Latarnia Świnoujście

Piotr Michalik

Sklep Modelarski Hobby z Inowrocławia

KF-21 Kartonowe Figurki Młodzik

1069

Chipmunk

Magdalena Kołpa

Sklep Modelarski Hobby z Inowrocławia

KF-22 Kartonowe Pojazdy Fantazy Młodzik

1075

Millenium II

Krzysztof Pliszka

Sklep Modelarski Hobby z Inowrocławia

PS-21 Plastikowe Samoloty Młodzik

2291

Bf-109e

CyrylWinkowski

Sklep Modelarski Hobby z Inowrocławia

PS-22 Plastikowe Śmigłowce Młodzik

2130

PZL Puszczyk

Tymon Gołasz

Sklep Modelarski Hobby z Inowrocławia

PP-21 Pojazdy Gąsienicowe Młodzik

2052

Renault FT 17

Piotr Litewka

 

 

 

 

 

FUNDATOR

NAZWA NAGRODY

NR STARTOWY

MODEL

ZAWODNIK

Sklep Modelarski Hobby z Inowrocławia

PP-22 Pojazdy Kołowe młodzik

2079

Jeep SAS

Mikołaj Smółka

Sklep Modelarski Hobby z Inowrocławia

PM-21 Plastikowe Okręty Młodzik

2389

Missuri

Łukasz Fedyszyn

Sklep Modelarski Hobby z Inowrocławia

PF-21 Plastikowe Figurki Młodzik

2164

Dino

Kornelia Rytlewska

Mariola I Piotr Kempscy

Dla Juniora

2103

Fokker DR 1

Maciej Majewski

Sklep Modelarski Hobby z Inowrocławia

5-10-15

5% uczestnik

10% wyróżnienie

15% dla finalistów Konkursu na punkty

 

Pliki do pobrania:

nagrody-specjalne.pdf
dodano: 2016-01-28
« powrót
Aeroplan

Hobby2000

Cobi

Dream

WAK

Mirage

IBG

Cembrit

Solino

Master

Bilmodel

Filar

Piekuś

ALTAIR

Wydawnictwo Wektor

Yahu

Muzeum Lotnictwa Kraków

Muzeum Wojsk Lądowych Bydgoszcz

MiniReplika

Pancerny Klin

Muzeum Marynarki Wojennej

FirsttoFight