1025 modeli zgłoszono na 11 Inowrocławskim Konkursie Modelarskim 22-23 kwietnia 2017
9 grudnia 2017 Wigilijne Spotkanie Modelarzy Redukcyjnych
8 wyróżnień i jedna nagroda specjalna w ŁAMBINOWICACH na XVI Konkursie Modeli Redukcyjnych
Oszczędzając pracę żony, jedz gotowe makarony !
9 grudnia 2017 Wigilijne Spotkanie Modelarzy Redukcyjnych
14 wyróżnień i 1 nagroda specjalna w GRUDZIĄDZU na VIII Festiwalu Modelarskim
Rok 2017 ISMR - 147 wyróżnionych modeli i 41 pucharów i nagród specjalnych
9 grudnia 2017 Wigilijne Spotkanie Modelarzy Redukcyjnych

9 Inowrocławski Konkurs Modelarski 2015

Festiwal Modeli Plastikowych

(pojęcie umowne ponieważ przeważają modele plastikowe, ale w tych kategoriach startują modele wykonane z dowolnego materiału)
 

Nie było podziału na standard i waloryzowane.
Do modeli nie była wymagana dokumentacja.
Jeden modelarz mógł zgłosić dowolną ilość modeli, ale wyróżniony mógł być tylko jeden najlepszy model jednego modelarza w klasie.
Klasy zostały rozegrana bez względu na ilość zgłoszonych modeli.

Komisje sędziowskie miały przyznać do trzech równorzędnych wyróżnień. W przypadku innej ilości modeli zasługujących na wyróżnienie, ta ilość mogła być za zgodą sędziego głównego zmieniona.
Decyzje komisji sędziowskiej były ostateczne i nie podlegały oprotestowaniu.
Organizator dopuszczał możliwość podzielenia klas jeśli ilość zgłoszonych modeli na to pozwalała.

 

KLASY MODELI

 

9 IKM został rozegrany z podziałem na Junior/Senior. W kategorii Junior startowali modelarze do 16 lat.

PS-01 Samoloty i śmigłowce w skali 1:144
PS-02 Samoloty do roku 1930 skala 1:72
PS-03 Samoloty do roku 1930 skala 1: 48 i większe.
PS-04 Samoloty z napędem śmigłowym 1:72 i mniejsze
PS-05 Samoloty z napędem śmigłowym 1:48
PS-06 Samoloty z napędem odrzutowym 1:72 i mniejsze
PS-07 Samoloty z napędem odrzutowym 1:48
PS-08 Samoloty 1:32 i większe
PS-09 Szybowce i samoloty sportowe i turystyczne wszystkie skale
PS-10 Samoloty pasażerskie wszystkie skale
PS-11 Śmigłowce 1:72 i mniejsze
PS-12 Śmigłowce 1:48 i większe
PS-13 Pojazdy kosmiczne

PF-01 Figurki piesze 89 mm (1:21) i mniejsze
PF-02 Figurki piesze powyżej 89 mm (1:20)
PF-03 Figurki konne 54 mm (1:32) i mniejsze
PF-04 Figurki konne powyżej 54 mm (1:33)
PF-05 Figurki fantasy
PF-06 Popiersia

PP-01 Czołgi (i pojazdy wsparcia) 1:72
PP-02 Czołgi (i pojazdy wsparcia) 1:35
PP-03 Pojazdy kołowe 1:72
PP-04 Pojazdy kołowe 1:35
PP-05 Artyleria samobieżna 1:72
PP-06 Artyleria samobieżna 1:35
PP-07 Pojazdy gąsienicowe i kołowe 1:48
PP-08 Artyleria 1:72 i 1:48
PP-09 Artyleria 1:35
PP-10 Pojazdy szynowe 1:72
PP-11 Pojazdy szynowe 1:35

PC-01 Ciężarowe
PC-02 Osobowe
PC-03 Specjalne (strażackie, policja, pogotowie, techniczne/holowniki)
PC-04 Wyścigowe, Rajdowe i Tuningowane
PC-05 Motocykle 1:24 i mniejsze
PC-06 Motocykle 1:16 i większe

PO-01 Statki i okręty 1:700 i mniejsze
PO-02 Statki i okręty 1:400 i większe
PO-03 Żaglowce
PO-04 Okręty podwodne

PD-01 Dioramy lotnicze
PD-02 Dioramy lądowe
PD-03 Dioramy morskie

PK-01 Kolekcje lotnicze
PK-02 Kolekcje lądowe
PK-03 Kolekcje morskie
PK-04 Kolekcje pojazdów cywilnych

PWPcP Wszystko pozostałe co przywieziecie

 ZASADY OCENY

Modele zostały ocenione na zasadzie "podoba, nie podoba".

Członkowie ISMR nie mogli zgłaszać modeli do oceny festiwalowej, ale mogli swoje modele zgłosić jako modele wystawowe.
Modele nagrodzone w poprzednich edycjach konkursów w Inowrocławiu nie mogły być zgłoszone do oceny, ale mogły być zgłoszone jako model wystawowy.
Komisje pracowały w formule jawnej, tzn. zawodnicy mogli przebywać na sali wystawowej. Zawodnicy pod żadnym pozorem nie mogli włączać się do prac komisji (zgłaszać sugestie, uwagi, wykonywać gesty) takie zachowanie skutkować mialo bezwzględną dyskwalifikacją.


WYNIKI

PC-01

Modele Plastikowe -  Ciężarowe
Nr  nazwa skala imię nazwisko wiek klub
2065 Volkswagen T1 Linde 1:24 Tomasz Michnicki Senior Toruń
2304 FIAT 621 1:72 Arkadiusz Walerowicz Senior IPMS Świdnica

PC-02

Modele Plastikowe -  Osobowe
Nr  nazwa skala imię nazwisko wiek klub
2205 Shelby GT500 1:25 Adrian Syrocki Junior Combat Chełmża
2053 Chevy Van 1:24 Cezary Greszko Senior Piotrków Tryb.
2066 Volkswagen T1 Samba Bus 1:24 Tomasz Michnicki Senior Toruń
2120 Mercedes SLR McLaren Brabus 1:24 Jacek Nabiałek Senior Częstochowa
2516 Citroen 1:48 Wojciech Stempczyński Senior Orzeł Gniezno

PC-03

Modele Plastikowe -  Specjalne (strażackie, policja, pogotowie, techniczne/holowniki)
Nr  nazwa skala imię nazwisko wiek klub
2223 L.A. Recovery Truck Fire Dep. 1:24 Marek Wantowski Senior Combat Chełmża

PC-06

Modele Plastikowe -  Motocykle 1:16 i większe
Nr  nazwa skala imię nazwisko wiek klub
2545 Yamaha XV1000 1:24 Jacek Skuciński Senior Bydgoszcz
2222 Yamaha XV1000 1:12 Marek Wantowski Senior Combat Chełmża

PD-02

Modele Plastikowe -  Dioramy lądowe
Nr  nazwa skala imię nazwisko wiek klub
2096 Zdobywcy 1945 1:35 Tomasz Majewski Junior Zespół Szkół nr 16 w Bydgoszczy
2145 Niemcy przygotowują się do uderzenia 1:72 Maciej Pijanowski Junior Model Factory
2510 Diorama Ardeny 1:35 Sławomir Adamczak Senior Orzeł Gniezno
2243 Monte Cassino 1/35 Paweł Szkopek Senior GOKSiR Łambinowice
2152 Powstanie Warszawskie 1:72 Kamil Waszczyński Senior Olsztyn

PD-03

Modele Plastikowe -  Dioramy morskie
Nr  nazwa skala imię nazwisko wiek klub
2548 Diorama Morska Załadunek
Sprzętu dla oddziałów lądujących w Normandii 1944r
1:350 Witold Kosiński Senior Pancelot Warszawa
2268 Typ XXI - Suchy Dok 1:350 Maciej Śladowski Senior Piła

PF-01

Modele Plastikowe -  Figurki piesze 89 mm (1:21) i mniejsze
Nr  nazwa skala imię nazwisko wiek klub
2287 Wojownik celtycki 1:35 Martyna Lis-Kujawska Junior Olsztyn
2241 Krzyżowiec 90mm Jarosław Dryszcz Senior GOKSiR Łambinowice
2525 Kapelman Wehrmachtu 1:35 Bartosz Falk Senior Hercules III Poznań
2272 Pola Grunwaldu 1:32 Maciej Śladowski Senior Piła
2148 Belakor 28mm Kamil Waszczyński Senior Olsztyn
PF-02 Modele Plastikowe -  Figurki piesze powyżej 89 mm (1:20)
Nr  nazwa skala imię nazwisko wiek klub
2551 Ahab 1:24 Mariusz Bieńczyk Senior Wołomin
2506 Samuraj 1:20 Artur Stańczyk Senior Warszawa
2233 Wielki Komtur 200 Bogdan Szostak Senior Kraków
PF-03 Modele Plastikowe -  Figurki konne 54 mm (1:32) i mniejsze
Nr  nazwa skala imię nazwisko wiek klub
2232 Rotmistrz Stadnicki 54mm Bogdan Szostak Senior Kraków
2173 Dowództwo Polskie z Kozaczyzny 15mm Kamil Waszczyński Senior Olsztyn
PF-05 Modele Plastikowe -  Figurki fantasy
Nr  nazwa skala imię nazwisko wiek klub
2288 Yoda 1:35 Martyna Lis-Kujawska Junior Olsztyn
2397 Żołnierz z Gwiezdnych Wojen 1: Mirek Szitenhelm Junior Pszczółki
2554 Dwarf 1:24 Mariusz Bieńczyk Senior Wołomin
2493 Sora Goldflame 28mm Maciej Pomianowski Senior TKM Hercules Toruń
2162 Lord Grimnar 28mm Kamil Waszczyński Senior Olsztyn
PF-06 Modele Plastikowe -  Popiersia
Nr  nazwa skala imię nazwisko wiek klub
2131 Douglas Mac Arthur 1:10 Maksymilian Kuiński Junior Koszalin
2553 Churchil 1:10 Mariusz Bieńczyk Senior Wołomin
2249 KAPITAN JOHN H. MILLER 1:10 Andrzej Buder Senior Olsztyn
2455 U-boat Crew 1:10 Tomasz Kuiński Senior KPM Koszalin
2503 Dowódca U-bota   Artur Stańczyk Senior Warszawa
PK-01 Modele Plastikowe -  Kolekcje lotnicze
Nr  nazwa skala imię nazwisko wiek klub
2260 Hiszpańskie Trojaczki 1/48 Albert Grzywa Senior Kraśnik
2183

Kolekcja Brytyjskich Łodzi Latających
Okresu Międzywojennego 1919-1930

1:72 Jacek Sznajder Senior Kraków
PK-02 Modele Plastikowe -  Kolekcje lądowe
Nr  nazwa skala imię nazwisko wiek klub
2324 Niemieckie ciężarówki 1:35 Jakub Łagódka Senior Orzeł Gniezno
PK-03 Modele Plastikowe -  Kolekcje morskie
Nr  nazwa skala imię nazwisko wiek klub
2453 Niszczyciele II WŚ 1:350 Marek Filzek Senior KPM Koszalin
2138 Kolekcja Helskie U-booty 1939 -1945 1/144 Marcin Wawrzynkowski Senior Koszaliński Pluton Modelarski
PO-02 Modele Plastikowe -  Statki i okręty 1:400 i większe
Nr  nazwa skala imię nazwisko wiek klub
2179 Vosper Motor Torpedo Boat 1:72 Szymon Kielak Junior Combat Chełmża
2454 Monitor HMS Roberts 1:350 Marek Filzek Senior KPM Koszalin
2297 ORP Grom 1:400 Tadeusz Gawron Senior NGM Nowy Tomyśl
2269 Admiral Graf Spee 1:350 Maciej Śladowski Senior Piła
PO-04 Modele Plastikowe -  Okręty podwodne
Nr  nazwa skala imię nazwisko wiek klub
2227 U-boot 1:400 Łukasz Stanisławski Junior Combat Chełmża
2298 ORP Orzeł 1:400 Tadeusz Gawron Senior NGM Nowy Tomyśl
2322 Plan Type 092 Xia Class SSBN 1:350 Jakub Łagódka Senior Orzeł Gniezno
2137 Okręt podwodny U-515 (typIXC) 1/72 Marcin Wawrzynkowski Senior Koszaliński Pluton Modelarski
PP-01 Modele Plastikowe -  Czołgi (i pojazdy wsparcia) 1:72
Nr  nazwa skala imię nazwisko wiek klub
2370 PzKpfw VI Tiger Ausf. E 1:72 Wiktor Grabiński Junior Szczecin
2200 PzKpfw VI Tiger 1:72 Szymon Gruźlewski Junior Combat Chełmża
2091 Tank M5 1:72 Maksymilian Kuiński Junior Koszalin
2497 Cromwell 1:76 Błażej Środa Junior GOKSIR Łambinowice
2262 High Speed Tractor M5 1/72 Szymon Środa Junior GOKSiR Łambinowice
2280 Command Tank Cromwell 1:72 Andrzej Lis-Kujawski Senior Olsztyn
2136 JAGTIGER 1/72 Jacek Miśkiewicz Senior IPMS Świdnica
2450 Renault Ft 1920 1:72 Maciej Pomianowski Senior TKM Hercules Toruń
2165 7TP 1:72 Kamil Waszczyński Senior Olsztyn
2238 TK-3 1/72 Kamil Zoszak Senior GOKSiR Łambinowice
PP-02 Modele Plastikowe -  Czołgi (i pojazdy wsparcia) 1:35
Nr  nazwa skala imię nazwisko wiek klub
2337 Merkawa 1:35 Jakub Antczak Junior Sp2 Barcin
2371 Universal Carrier Mk.II 1:35 Wiktor Grabiński Junior Szczecin
2180 PzKpfw V Panter 1:35 Szymon Kielak Junior Combat Chełmża
2147 Tankietka TK-3 1:35 Maciej Pijanowski Junior Model Factory
2181 Leopard I 1:35 Krzysztof Pliszka Junior Combat Chełmża
2509 Pantera 1:35 Marek Siekierski Junior Orzeł Gniezno
2395 Cromwell Mk.IV 1:35 Mirek Szitenhelm Junior Pszczółki
2526 Pz. Kpfw IV przerobiony na pojazd techniczny 1:35 Bartosz Falk Senior Hercules III Poznań
2129 Cromwell 1/35 Daniel Gronowski Senior Inowrocław
2020 T-55 A 1:35 Wojciech Sokołowski Senior Koszaliński Pluton Modelarski
2500 King Tiger 1:35 Artur Stańczyk Senior Warszawa
2087 Merkava Mk IV 1:35 Marek Świderski Senior Kołczygłowy
2244 M4A2E8 Sherman Fury 1/35 Witold Wołyniec Senior GOKSiR Łambinowice
2029 D-350 MAZUR 1:35 Zenon Zborała Senior Denar / Elbląg
PP-03 Modele Plastikowe -  Pojazdy kołowe 1:72
Nr  nazwa skala imię nazwisko wiek klub
2203 Chevrolet C15A 1:72 Adrian Syrocki Junior Combat Chełmża
2496 Wz-34 1:72 Błażej Środa Junior GOKSIR Łambinowice
2282 Chevrolet C15A 1:72 Andrzej Lis-Kujawski Senior Olsztyn
2135 Opel Blitz Propaganda Vechicle 1:72 Jacek Miśkiewicz Senior IPMS Świdnica
2383 Bedford QL Aircraft refueling truck 1:72 Jakub Reszka Senior Toruń
2240 Fiat 508 1/72 Kamil Zoszak Senior GOKSiR Łambinowice
PP-04 Modele Plastikowe -  Pojazdy kołowe 1:35
Nr  nazwa skala imię nazwisko wiek klub
2210 Katiusza 1:35 Wiktor Prokop Junior Combat Chełmża
2396 Bedford QLT 1:35 Mirek Szitenhelm Junior Pszczółki
2130 GMC 6x6 1/35 Daniel Gronowski Senior Inowrocław
2109 Skud B 1:35 Piotruś Jakubczak Senior Modelarze Redukcyjni - Łask
2505 Daimont Wrecker 1:35 Artur Stańczyk Senior Warszawa
2517 Sd.Kfz. Puma 1:35 Wojciech Stempczyński Senior Orzeł Gniezno
2245 Chevrolet L.R.D.G. 1/35 Witold Wołyniec Senior GOKSiR Łambinowice
PP-05 Modele Plastikowe -  Artyleria samobieżna 1:72
Nr  nazwa skala imię nazwisko wiek klub
2299 Panzerhaubitze 2000 1/72 Bartek Polewski Junior Inowrocław
2208 155 mm AS90 Howitzer 1:72 Wiktor Prokop Junior Combat Chełmża
2285 M 10 Wolverine Gdynia 1:72 Andrzej Lis-Kujawski Senior Olsztyn
2320 Achilles IIC 1:72 Jakub Łagódka Senior Orzeł Gniezno
PP-06 Modele Plastikowe -  Artyleria samobieżna 1:35
Nr  nazwa skala imię nazwisko wiek klub
2146 Działo Samobieżne TK-SD 1:35 Oskar Jabłoński Junior Model Factory
2206 SdKfz 184 Elefant 1:35 Wiktor Prokop Junior Combat Chełmża
2215 12.8cm Sf.L/61 Sturer Emil 1:35 Joanna Wantowska Junior Combat Chełmża
2521 Sd. Kfz. 7/2 Flak 43 1:35 Bartosz Falk Senior Hercules III Poznań
2504 Jagdpanther 1:35 Artur Stańczyk Senior Warszawa
2302 Dana ShkH vz.77 1:35 Michał Zieliński Senior Łódź
PP-07 Modele Plastikowe -  Pojazdy gąsienicowe i kołowe 1:48
Nr  nazwa skala imię nazwisko wiek klub
2209 Land Rover 1:48 Wiktor Prokop Junior Combat Chełmża
2398 T-34/85 1:48 Mirek Szitenhelm Junior Pszczółki
2128 KV-2 1/48 Daniel Gronowski Senior Inowrocław
2220 Kfz.385 Tankwagen 1:48 Kornel Pałaszewski Senior Combat Chełmża
2349 Marder III M 1:48 Paweł Tajnert Senior Kępno
2149 Sherman M1 1:48 Kamil Waszczyński Senior Olsztyn
PP-08 Modele Plastikowe -  Artyleria 1:72 i 1:48
Nr  nazwa skala imię nazwisko wiek klub
2182 Bofors 1:72 Krzysztof Pliszka Junior Combat Chełmża
2207 Flak 88mm 1:72 Wiktor Prokop Junior Combat Chełmża
2286 40 mm AA Bofors 1:72 Andrzej Lis-Kujawski Senior Olsztyn
2224 12.8cm Pak 44 (K81/2) 1:72 Marek Wantowski Senior Combat Chełmża
2502 Pak 43 1:72 Karol Wardyński Senior Orzeł Gniezno
PP-09 Modele Plastikowe -  Artyleria 1:35
Nr  nazwa skala imię nazwisko wiek klub
2225 Pak 43 1:35 Łukasz Stanisławski Junior Combat Chełmża
2213 Pak 43 1:35 Joanna Wantowska Junior Combat Chełmża
2118 Pak 43. 1:35 Jakub Kołpa Senior Combat Chełmża
2515 Pak-44 1:35 Artur Stańczyk Senior Warszawa
2033 S-75 Dźwina 1:35 Zenon Zborała Senior Denar / Elbląg
PP-10 Modele Plastikowe -  Pojazdy szynowe 1:72
Nr  nazwa skala imię nazwisko wiek klub
2555 Krasnaja zvezda 1:72 Mariusz Bieńczyk Senior Wołomin
PP-11 Modele Plastikowe -  Pojazdy szynowe 1:35
Nr  nazwa skala imię nazwisko wiek klub
2139 Drezyna opancerzona Tatra T-18 1/35 Marcin Wawrzynkowski Senior Koszaliński Pluton Modelarski
PS-01 Modele Plastikowe -  Samoloty i śmigłowce w skali 1:144
Nr  nazwa skala imię nazwisko wiek klub
2204 Tornado 1:144 Adrian Syrocki Junior Combat Chełmża
2117 F-18 Hornet 1:144 Jakub Kołpa Senior Combat Chełmża
PS-02 Modele Plastikowe -  Samoloty do roku 1930 skala 1:72
Nr  nazwa skala imię nazwisko wiek klub
2176 Wodnosamolot Schreck FBA 17 HMT2 1/72 Marcin Wawrzynkowski Senior Koszaliński Pluton Modelarski
2140 Nieuport Macchi M-9 1/72 Marcin Wawrzynkowski Senior Koszaliński Pluton Modelarski
PS-03 Modele Plastikowe -  Samoloty do roku 1930 skala 1: 48 i większe.
Nr  nazwa skala imię nazwisko wiek klub
2485 Spad 13c1 1:48 Małgorzata Jakubczak JUNIOR Łask
PS-04 Modele Plastikowe -  Samoloty z napędem śmigłowym 1:72 i mniejsze
Nr  nazwa skala imię nazwisko wiek klub
2178 Ił -2 1:72 Tymon Gołasz Junior Combat Chełmża
2475 F4U 4B Corsair 1:72 Piotr Chosiński Senior Orzeł Gniezno
2474 Me 109G 1:72 Piotr Chosiński Senior Orzeł Gniezno
2490 Short Sunderland Mk II 1:72 Krzysztof Fituch Senior Radom
2564 SB2-U2 Vindycator 1:72 Rafał Książek Senior Inowrocław
2107 FW-190 D-9 1:72 Krzysztof Łukiewski Senior Toruń
2067 A-1 H Skyraider 1:72 Jacek Minich Senior Warszawa
2362 PZL P.8/I 1:72 Marcin Strembski Senior Elbląg
2141 PZL P-1/I 1/72 Marcin Wawrzynkowski Senior Koszaliński Pluton Modelarski
PS-05 Modele Plastikowe -  Samoloty z napędem śmigłowym 1:48
Nr  nazwa skala imię nazwisko wiek klub
2201 Ventura 1:48 Szymon Gruźlewski Junior Combat Chełmża
2274 HAYATE 1:48 Piotr Koza Junior Kółko Modelarskie Broń i Barwa Koszęcin
2368 Mustang Mk. III 1/48 Marek Dula Senior Oborniki Wlkp.
2126 Fw-190 A-6 1/48 Daniel Gronowski Senior Inowrocław
2261 Republic P-47D Thunderbolt 1/48 Albert Grzywa Senior Kraśnik
2360 Messerschmitt Bf 109G-6 1:48 Marcin Strembski Senior Elbląg
PS-06 Modele Plastikowe -  Samoloty z napędem odrzutowym 1:72 i mniejsze
Nr  nazwa skala imię nazwisko wiek klub
2341 MiG-37B Ferret E 1:72 Jakub Maciejewski Junior Sp2 Barcin
2342 Tornado ECR Tigermeet 1:72 Izabela Tomiczak Junior Sp2 Barcin
2317 F-102A DELTA DAGGER 1/72 Krzysztof Bytniewski Senior IPMS Świdnica
2070 TS -11 Iskra 1;72 Krzysztof Fituch Senior Radom
2492 F-22 Raptor 1:72 Michał Frątczak Senior Modelarze Redukcyjni  Łask
2084 A-37 Dragonfly 1:72 Jacek Minich Senior Warszawa
2051 Me-262 a1 1:72 Aleksander Sadowski Senior Grodzisk Wlkp
2270 Mirage 2000 1:72 Maciej Śladowski Senior Piła
PS-07 Modele Plastikowe -  Samoloty z napędem odrzutowym 1:48
Nr  nazwa skala imię nazwisko wiek klub
2275 F-16 1:48 Piotr Koza Junior Kółko Modelarskie Broń i Barwa Koszęcin
2310 Saab J35 Draken 1/48 Dariusz Dźwigała Senior Nysa
2017 SBLim-2 Biała Dama 1:48 Wojciech Sokołowski Senior Koszaliński Pluton Modelarski
2086 F/A-18 D Hornet 1:48 Marek Świderski Senior Kołczygłowy
PS-08 Modele Plastikowe -  Samoloty 1:32 i większe
Nr  nazwa skala imię nazwisko wiek klub
2393 Nakajima Ki-43 II ko Hayabusa 1:32 Jarek Geniusz Senior Gdańsk
2559 Me-109 G-6 1:32 Andrzej Gołębiewski Senior Poznań
2134 Grumman F6F-5N 1/32 Karol Jagusiński Senior ŚSMR Kielce
2255 P47D Thunderbolt Razorback 1:32 Jacek Kobuszewski Senior PŁOCK
PS-09 Modele Plastikowe -  Szybowce i samoloty sportowe i turystyczne wszystkie skale
Nr  nazwa skala imię nazwisko wiek klub
2228 Baby II B 1:72 Magdalena Kołpa Junior Combat Chełmża
2448 F-2G Super Corsair 1:48 Michał Frątczak Senior Modelarze Redukcyjni  Łask
2259 Antonov An-2 1/48 Albert Grzywa Senior Kraśnik
2487 LALA1 1:48 Bogusław Rywak Senior S.E.L Łask
PS-10 Modele Plastikowe -  Samoloty pasażerskie wszystkie skale
Nr  nazwa skala imię nazwisko wiek klub
2344 Boeing 767 1/144 Jacek Łosiakowski Senior Igiełka / Bydgoszcz
2364 Airbus A-321 "Millenium" 1:144 Marek Żuraw Senior Inowrocław
PS-11 Modele Plastikowe -  Śmigłowce 1:72 i mniejsze
Nr  nazwa skala imię nazwisko wiek klub
2339 AH-64 Apache 1:72 Wiktor Musik Junior Sp2 Barcin
2334 A-129 mangusta 1:72 Mateusz Stypczyński Junior Sp2 Barcin
2399 BELL AH-1G COBRA 1:72 KRZYSZTOF TWARDOWSKI Junior SM WĄGROWIEC
2491 AB-47 1:72 Michał Frątczak Senior Modelarze Redukcyjni  Łask
2025 PZL Mi-2 URP-G 1/72 Karol Jagusiński Senior ŚSMR Kielce
2350 MQ-8C FIRE SCOUT 1/72 Grzegorz Kogut Senior Warszawa
2327 Focke-Achgelis Fa 330 1/72 Paweł Okulski Senior Warszawa
PS-12 Modele Plastikowe -  Śmigłowce 1:48 i większe
Nr  nazwa skala imię nazwisko wiek klub
2024 Sikorsky MH-60 G Pave Hawk 1/35 Karol Jagusiński Senior ŚSMR Kielce
2391 WESSEX UH 5 1:48 Arkadiusz Niedziela Senior SHP "DENAR"
2388 CH-53 GA 1:48 Arkadiusz Niedziela Senior SHP "DENAR"
PWPcP Modele Plastikowe -  Wszystko pozostałe co przywieziecie
Nr  nazwa skala imię nazwisko wiek klub
2489 Łowca z Lordareonu 1:35 Piotr Chosiński Senior Orzeł Gniezno
2366 Jajpołaszczak 1:0? Marcin Strembski Senior Elbląg

 

Pliki do pobrania:

9ikm-plastik.pdf
dodano: 2015-04-27
« powrót
Aeroplan

Hobby2000

Cobi

Dream

WAK

Mirage

IBG

Cembrit

Solino

Master

Bilmodel

Filar

Piekuś

ALTAIR

Wydawnictwo Wektor

Yahu

Muzeum Lotnictwa Kraków

Muzeum Wojsk Lądowych Bydgoszcz

MiniReplika

Pancerny Klin

Muzeum Marynarki Wojennej

FirsttoFight