1272 modele można było zobaczyć na 13 Inowrocławskim Konkursie Modelarskim 27-28 kwietnia 2019
Ale przecież nie ma tego na pasku Piortku !
Inowrocławskie spotkanie modelarzy… Będzie, kiedy będzie
Rok 2019 ISMR otrzymał 144 wyróżnienia, 23 puchary i nagrody specjalne za swoje modele
Oszczędzając pracę żony, jedz gotowe makarony !
UWAGA !!! WALNE ZEBRANIE CZŁONKÓW ISMR 24.10.2020 10:00
Inowrocławskie spotkanie modelarzy… Będzie, kiedy będzie
Nie pij wódki, nie pij wina, sklej model, casu nima
Rok 2019 ISMR - otrzymał 152 wyróżnienia, 42 puchary i nagrody specjalne za swoje modele
Na tym pasku głupot się nie wypisuje !

9 Inowrocławski Konkurs Modelarski 2015

Sponsorzy

  Prezydent Miasta Inowrocławia

Inowrocław, jeden ze stołecznych ośrodków staropolskich Kujaw, zwany jest często "miastem na soli", gdyż leży na potężnym wysadzie solnym wyrastającym 10-20 m ponad średnią wysokość (ok. 90 m n.p.m.) Równiny Inowrocławskiej. Solowarstwo, którego niepowtarzalne ślady odkryte zostały przez archeologów

Inowrocław jest nie tylko „miastem na soli”, lecz także miastem zieleni i kwiatów. Najpiękniejszym i najbardziej charakterystycznym terenem zielonym, uznaną wizytówką miasta jest park uzdrowiskowy, zwany Parkiem Solankowym lub Solankami. Park Solankowy ma powierzchnię ok. 85 ha i mieszczą się tu wszystkie obiekty uzdrowiskowe i sanatoria, tężnia (zobacz też zakładkę "Tężnia solankowa"), muszla koncertowa i tereny rekreacyjne, w tym m. in. korty tenisowe, park linowy, siłownia terenowa dla dorosłych i plac zabaw dla dzieci, minigolf i stoliki do gry w szachy. Na skraju parku jest także teatr letni dla ok. 1500 widzów.

Co roku w Solankach wysadza się ponad 110 tys. sadzonek kwiatów, z których komponowane są przepiękne, bajecznie kolorowe, starannie pielęgnowane dywany kwiatowe. Kolejnych 45 tys. roślin sadzi się na miejskich kwietnikach i trawnikach.


 

Marszałek Województwa Kujawsko - Pomorskiego

Kto zechce odkryć dla siebie urodę Kujaw i Pomorza, nie pożałuje. Jest tu wszystko, czego można zapragnąć – potężne lasy, urokliwe jeziora, czyste rzeki, renomowane uzdrowiska, tradycyjna wieś i warte obejrzenia historyczne zabytki. To wręcz wymarzone miejsce do podreperowania zdrowia, zbierania grzybów, polowania, wędkowania, sportów wodnych i konnych przejażdżek. Cenne tym bardziej, że można u nas „dotknąć gotyku” i zobaczyć miejsce, w którym urodził się wielki europejski astronom, torunianin Mikołaj Kopernik. I przekonać się, jak żyli tu ludzie siedemset lat przed naszą erą. A wyjeżdżając, zabrać do domu – razem z dobrymi wspomnieniami – toruński piernik, lub słoik śliwkowych powideł z Doliny Dolnej Wisły.

 


Wójt Gminy Inowrocław

Gmina Inowrocław jest gminą leżącą w centrum województwa kujawsko-pomorskiego, w obrębie zachodniej części Kujaw z szeregiem atrakcyjnych miejsc dla osób, które cenią komfortowy styl życia, malownicze krajobrazy, zabytki.

 Najwybitniejszy syn tej ziemi pisarz Stanisław Przybyszewski, urodzony w Łojewie, charakteryzował swoją rodzinną okolicę pisząc: „Tu rozpoczyna się urodzajna ziemia, raduje się złocistym żniwem jędrnej pszenicznej ziemi. Wokół roztacza ogromna przestrzeń, pierwotna, bez konturów, zlewająca się na krańcach czarnym szlakiem ugorów, z błękitnym niebem… Och, móc wyczerpać wszystkie uroki, czary i cuda tej ziemi!”. Gmina Inowrocław jest szczególnie atrakcyjna dla osób szukających terenu do zamieszkania w pięknej, wiejskiej okolicy. Jednocześnie jest miejscem nowoczesnym, życzliwym mieszkańcom, stale rozwijającym się i wyróżniającym się ciągłym rozwojem infrastruktury.
Położenie gminy w centrum województwa kujawsko-pomorskiego blisko dużych ośrodków miejskich, jakimi są Bydgoszcz, Toruń, a zwłaszcza Inowrocław pozwala korzystać z ich dorobku gospodarczego, kulturowego i bazy sportowo-rekreacyjnej, miejsc pracy, uczelni, teatrów, basenów, aquaparków itp.
Rozwinięta sieć szlaków komunikacyjnych, potencjał intelektualny mieszkańców, tereny uzbrojone z możliwością przyłączy do sieci infrastruktury technicznej wszystko to sprzyja inwestowaniu na terenie gminy Inowrocław. Władze gminy oraz profesjonalne kadry tutejszego urzędu wszystkim mieszkańcom i interesantom świadczą niezbędną pomoc i służą radą w załatwianiu wszelkich spraw.

                                                 Wójt Gminy Inowrocław

                                               mgr inż. Tadeusz Kacprzak

 


Rodowód Kujawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Inowrocławiu wywodzi się od powstałej w 1920 roku Spółdzielni "ZAGRODA", która powstała 6 lipca 1920 roku i do 1958 roku była jedyną spółdzielnią mieszkaniową na terenie miasta. Spółdzielnia przejęła nieruchomości od byłego stowarzyszenia niemieckiego "Gartenstadt-Genossenschaft" (Spółdzielnia Miasta Ogrodów). Było to 6 domów mieszkalnych przy ulicach Roosevelta 12-16, Sienkiewicza 13, 15, 23 i 27 oraz Ustronie 3-17 o łącznej liczbie 23 mieszkań.

Ogółem w budynkach Kujawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej mieszka ponad 42.000 osób. Spółdzielnia na dzień 1 stycznia 2011 roku liczyła ponad 16 500 członków, co sytuuje ją pośród największych spółdzielni mieszkaniowych w woj. kujawsko-pomorskim.
Do końca 2011 roku z prawa do przekształcenia swojego mieszkania w odrębną własność skorzystało ok 8 000 członków. Spółdzielnia oprócz zarządzania i administrowania swoimi zasobami prowadzi działalność inwestycyjną (z własną służbą inwestycyjną), społeczno - wychowawczą (7 klubów osiedlowych), oraz pomocniczą (Zakład Usług Konserwacyjno Remontowych i Transportowych).
Od 1 grudnia 1999 roku Spółdzielnia administruje również zasobami wspólnot mieszkaniowych. Na dzień 31 grudnia 2011 roku jest to 28 budynków z 1 015 mieszkaniami o łącznej powierzchni ok 47 tys. m kw.


Firma Cobi jest polskim producentem wysokiej jakości klocków konstrukcyjnych, a także importerem i dystrybutorem szerokiego asortymentu licencjonowanych zabawek, jak: lalki, figurki akcji, plastikowe modele do sklejania, zabawki interaktywne, gry telewizyjne, zestawy kreatywne, gry edukacyjne i strategiczne i wiele innych.
Współpracujemy z największymi i najlepszymi firmami na świecie, jak: Spinmaster, Revell GmbH,  Moose, Vivid Imagimation, Jakks Pacyfik, Toy Option, Character Option, Zapf Creation i innymi.

 IBG Models jest producentem i dystrybutorem plastikowych modeli z Polski. Firma została założona w 1991 roku jako importer modeli i dystrybutor. W 2008 roku wydaliśmy nasz pierwszy własny model - Bedford QLD w skali 1/72. Od tego czasu wydaliśmy wiele wysokiej jakości modeli plastikowych różnych pojazdów z czasów II wojny światowej, zarówno w skali 1/72 jak i 1/35. Nasz asortyment stale się powiększa i mamy nadzieję utrzymania, w przyszłości, produkcji coraz większej ilości wysokiej jakości zestawów.

IBG Models jest importerem i dystrybutorem modeli:

i wiele innych


 
Firma stworzona przez pasję do modelarstwa. Stworzona z myślą o wysoko wymagających modelarzach, dla których najważniejsze jest odzwierciedlenie detali tak, aby były jak najbardziej zbliżone do oryginałów. Modelarze doceniają ten wysiłek i bardzo sobie chwalą precyzję i staranność wykonania produktów Firmy Master.

Wydawnictwo MODEL HOBBY, jest częścią firmy MODEL HOBBY, która działa na rynku modelarskim od listopada 2005 roku. Już od początku swojej działalności stawiamy na jakość obsługi i profesjonalizm w podejściu do klienta. Dynamiczny rozwój firmy oraz ugruntowana na rynku modelarskim wysoka pozycja zaowocowały powstaniem wydawnictwa. Pierwszym z przewidywanych przyszłościowo trzech tytułów wydawniczych jest „WEAPONS OF WWII”. Tytuł ten w całości jest i będzie poświęcony uzbrojeniu stosowanemu w czasie Drugiej Wojny Światowej.

 

Jesteśmy niewielką firmą działającą na rynku modelarskim od 2003 roku. Tworzą ją osoby od lat związane z modelarstwem, które każdą wolną chwilę poświęcają tej pasji, a ich prace były wielokrotnie nagradzane na różnego rodzaju konkursach i wystawach.
 Naszą podstawową działalnością jest produkcja masek do kabin i szablonów do malowania oznaczeń na modelach samolotów i pojazdów wojskowych. Pomysł pojawił się rok temu. Postawiliśmy przed sobą zadanie stworzenia serii akcesoriów tego typu, lepszych jakościowo i tańszych od produktów światowych potentatów w tej dziedzinie. Naszym nieskromnym zdaniem oba te warunki zostały spełnione, czego dowodem mogą być recenzje zamieszczane w czasopismach Wing Master, SAMI, Replic - najpoczytniejszych tytułach modelarskich w Europie Zachodniej oraz w krajowej Mini Replice i Model Fanie.

 


 

Hataka jest innym podejściem do potrzeb modelarzy.
Stworzyliśmy Hataka ponieważ uważamy, że nowoczesne technologie z branży chemicznej powinna wreszcie znaleźć swoje miejsce w warsztatach modelarzy.
Od wielu lat jakość farb i powłok we wszystkich branżach (budownictwo, motoryzacja, lotnictwo, itp) znacznie się rozwinęła. Farby stał się bardziej odporne na warunki zewnętrzne i łatwiejsze do zastosowania. Stały się one bezpieczniejsze w użyciu i bardziej przyjazne. W całym tym czasie w branży modelarstwa to technologiczne przełamanie jest jeszcze przed nami, większość produktów jest wciąż oparta na tej samej technologii od ostatnich 30 lat. Hataka jest po to, aby zmienić reguły gry.
Stworzyliśmy Hataka, ponieważ wierzymy, że dla wszystkich prawdziwych modelarzy prawd historyczna, a także zgodność z oryginalnymi kolorami są ważne.
Od początku 1990 świat modelowania przeszedł długą i krętą drogę rozwoju i stopniowego upowszechniania nowych technik malarskich i starzenia. Nowoczesne modele coraz bardziej realistyczne naśladują oryginał pod względem ich "zużycia", także w zakresie zgodności z paletą kolorów rzeczywistych ? Istnieją pewne farby na rynku, które są historycznie poprawne, ale nadal nie wiele. To dlatego wciąż tak wielu modelarzy traci cenny czas w poszukiwaniu idealnego koloru. Hataka jest tutaj, aby wypełnić tę lukę.
Zbudowaliśmy naszą firmę w oparciu o jedną prostą filozofię - połączyć naszą pasję do modelowania, dogłębną wiedzę historyczną (wraz z niezliczonymi wycieczkami w poszukiwaniu próbek pierwotnych kolorów), z dużym doświadczeniem w produkcji farb do różnych potrzeb, w celu dostarczenia modelarzom zaawansowane technologicznie i bezpieczne dla środowiska produkty, których potrzebują.

 


 
Jest spółka, która powstała w roku 2006. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji modeli żywicznych. Głównym tematem naszych prac jest okres międzywojennego lotnictwa brytyjskiego i amerykańskiego. Każdy projekt jest dokładnie przygotowany, a my dokładamy wszelkich starań, aby końcowy model był jak najwierniejszą kopią.
Modele żywiczne gwarantują bezkonkurencyjną jakość w odwzorowaniu szczegółów. Modelarstwo to nasza pasja i hobby, dzięki któremu mamy wielką szansę na stworzenie rzadkich i niezwykłych modeli dla Ciebie. Nakłady modeli są ograniczone.
Zapraszamy do zakupów i zabawy korzystając z naszych produktów.
 

 

Jesteśmy prężną firmą działającą w branży modelarskiej, spełniającą wszelkie wymagania stawiane przez naszych klientów. Powstaliśmy w 1989 roku jako pierwsze tego typu przedsiębiorstwo w Polsce. Bardzo szybko zyskaliśmy renomę i uznanie wśród naszych klientów poprzez sukcesywne powiększanie oferty handlowej. Oprócz sprzedaży bezpośredniej realizowanej w siedzibie naszej firmy prowadzimy również wysyłkową sprzedaż detaliczną w Polsce oraz poza jej granicami. W naszej ofercie znajdują się produkty największych światowych producentów takich jak Hasegawa, Dragon, Trumpeter czy Italeri oraz mniejszych, produkujących metodami short-run, vacu oraz z żywicy. Poza stałą ofertą zajmujemy się również sprowadzaniem modeli i akcesoriów na indywidualne zamówienia klientów.

 Drukarnia Klaudia-Druk działa na rynku poligraficznym od 1993 roku.
Od samego początku istnienia mieliśmy świadomość tego, że kompleksowa obsługa w zakresie reklamy i poligrafii jest tym, czego oczekuje od nas Klient. Dlatego z każdym rokiem działalności poszerzamy ofertę, doskonalimy produkty oraz wdrażamy nowe rozwiązania, nie zapominając przy tym o rzetelności i jakości naszych usług. Wszystko to sprawiło, że obecnie mamy stałych kooperantów, zarówno firmy, jak i Klientów indywidualnych.
Celem naszej firmy jest utwierdzenie Państwa w przekonaniu, że Klient znajdzie u nas najlepszą jakość oraz obsługę zapewniającą maksimum satysfakcji i minimum problemów. Lata doświadczeń oraz zadowolenie naszych Klientów dowodzi, iż właśnie taką firmą jesteśmy.


Firma  powstała w roku 1990 w Łodzi. Praktycznie od początku działalności związaliśmy się z branżą modelarską. Nasza działalność polega na imporcie modeli z państw Unii Europejskiej, USA oraz Hong Kongu. Na przestrzeni wielu lat naszej działalności prowadziliśmy dystrybucję artykułów modelarskich w wielu różnych kategoriach. W ramach naszej oferty zajmowaliśmy się dotychczas następującymi tematami:

  • Plastykowe modele do sklejania oraz gotowe kolekcjonerskie modele metalowe (ATLANTIC, DRAGON, ITALERI, NEXUS, SUPERMODEL, WATERLOO, ZVEZDA),

  • modele kolejek oraz akcesoria infrastruktury kolejowej do budowy dioram i makiet w salach N, TT, H0e, H0 (ROCO, VIESSMAN, SOMMERFELDT),

  • Modele samochodów w skali1/87 (HERPA, IGRA, RIETZE)

  • Farby modelarskie (MODEL-MASTER,  ITALERI ACRYLIC PAINT),

  • Akcesoria modelarskie: noże, ostrza, pęsety, pilniki, wiertła, pędzelki (EXCEL, ITALERI),

  • Tory wyścigowe (SCALEXRTIC)

  • Aerografy (AZTEK)

  • Produkty marki Energizer (LATARKI, BATERIE, AKUMULATORY, ŁADOWARKI, BATERIE SPECJALISTYCZNE, BATERIE SŁUCHOWE)

W chwili obecnej w naszej ofercie znajdują się artykuły firm ATLANTIC, DRAGON, ITALERI, NEXUS, SUPERMODEL, WATERLOO, ZVEZDA, ROCO, MODEL-MASTER, EXCEL, A.C.M.E., LILIPUT, BACHMANN, WOODLAND SCENICS, których jesteśmy wyłącznym przedstawicielem. Firma nasza prowadzi sprzedaż i dystrybucję hurtową modeli na rynku polskim, współpracując wyłącznie z dobrymi i renomowanymi sklepami, zajmującymi się tematyką modelarską.


Firma powstała w 1995 i jest jednym z największych producentów plastikowych modeli do sklejania w Polsce i w Europie.

Posiadamy własną drukarnię, studio graficzne, narzędziownię i wtryskarnię, dzięki temu nasze produkty są w całości produkowane na terenie Polski.

Naszym celem jest dostarczanie Klientowi jak najlepszej jakości produktów, z ciągle poszerzającej się oferty oraz popularyzacja modelarstwa redukcyjnego wśród dzieci i młodzieży jako pasjonującego hobby.


Wydawnictwo WAK powstało w 2005 roku we Wrocławiu. Zajmujemy się głównie projektowaniem i wydawaniem modeli kartonowych. Nasze modele przeznaczone są dla dzieci jak i dla doświadczonych modelarzy, są dostępne w całej Polsce oraz w wielu innych krajach.

Modele kartonowe (papierowe) w swym pierwotnym założeniu mają rozwijać zdolności manualne dzieci i młodzieży oraz przy okazji uczyć podstaw techniki, historii oraz pobudzać zainteresowanie przedmiotem swojej pracy. Wielu inżynierów, architektów czy też po prostu pasjonatów jakiegoś tematu (lotnictwa, kolei, historii, …) zaczynało właśnie od modeli kartonowych.


 

WYŁĄCZNY DYSTRYBUTOR W POLSCE TAMIYA RC

 

Regionalny Dystrybutor na Terenie Polski Południowej TOP MODEL, VIOLETTA, SIKU

Nasza Firma zajmuję się sprzedażą artykułów papierniczo biurowych oraz upominkowych firmy DEPESCHE producenta serii DIDDL, TOP MODEL, DARK DUDES.

Jesteśmy także przedstawicielem regionalnym firmy TREFL, SIKU, WIKING, GRANNA, ALEXANDER, PROFESOR PUZZLE, COBI i wielu innych.


Sklep Ogrodniczo - Metalowy

Arleta Bojko

88-100 Inowrocław  ul. Dworcowa 34

tel. 52   357 77 74


Zakład Szklarski

Mikołaj Wnuk

Inowrocław  Poznańska 300

tel / fax 52   352 74 73


Oferujemy szeroki asortyment materiałów budowlanych renomowanych producentów. Będąc członkiem ogólnopolskiej grupy Polskie Składy Budowlane zapewniamy wysoką jakość zarówno naszych towarów jak i usług.

Jednocześnie nasza firma prowadzi produkcję domów w szkielecie drewnianym na zamówienia klientów indywidualnych. Wykonujemy prace budowlane w pełnym zakresie; począwszy od projektu, a kończąc na pracach wykończeniowych.

 

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Filar sp. z o.o. ul. Budowlana 2, 88-101 Inowrocław
tel. 52 3551140 fax. 52 3532075


Nasza misja
Pamiętamy, jak smakował chleb wypiekany według tradycyjnych sposobów przez nasze babcie. Chcemy, żeby i dziś każdy mógł się delektować tym niezrównanym smakiem.
Dbamy, by to, co najcenniejsze w polskiej kuchni – jedyny w swoim rodzaju smak chleba – nie zaginęło w coraz szybszym, dynamicznie zmieniającym się trybie życia, a wzbogacało go i ukorzeniało. Mamy ku temu doskonałe warunki – żyzna, kujawska ziemia dostarcza nam bogactwa najlepszych zbóż, a nasze rodzinne tradycje – najbardziej sprawdzonych receptur.


W imieniu własnym i wszystkich pracowników pragnę zaprosić Państwa serdecznie do naszego hotelu, położonego tuż przy tężniach solankowych – tak jak wielu Gości mówi – "do magicznego i wyjątkowego miejsca, z Gościnnością hotelu czterogwiazdkowego, lecz w cenie dwóch gwiazdek".
Z całą załogą hotelu zadbamy o to, by czuli się Państwo u nas wspaniale, by nic Państwu nie brakowało i by uśmiech i zadowolenie gościły na Państwa twarzach podczas całego pobytu, a wyjazd był koniecznością, po którym pozostaną cudowne wspomnienia i chęć ponownego odwiedzenia Inowrocławia oraz naszych skromnych progów.

Zapraszam do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą oraz podjęciu decyzji o przyjeździe właśnie do nas.


Serdecznie Zapraszamy
Iwona Kosmalska z pracownikami


Jeżeli potrzebny ci dobry w przystępnej cenie rower oraz akcesoria do niego, koniecznie sprawdź Naszą ofertę. Każdemu Klientowi gwarantujemy profesjonalną obsługę i doradztwo w doborze odpowiedniego sprzętu.

Świadczymy także usługi w zakresie napraw i serwisowania nabytego u Nas roweru. Oferujemy przystępne ceny i dobrej jakości sprzęt.

Istniejemy na rynku od 1992 roku, zatem możemy poszczycić się pełnym profesjonalizmem i wieloletnim doświadczeniem w branży rowerowej.

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem rowerów marki
   
Prowadzimy sprzedaż opon i akcerosoriów SCHWALBE oraz KENDA

 


Kujawskie Przedsiębiorstwo Produkcji, Przetwórstwa i Usług Rolniczych „POLSUSZ” Sp. z o. o. z siedzibą w Łówkowicach, producent suszu warzyw, powstało jako firma rodzinna w 1985 roku, swoją tradycje kontynuuje do dnia dzisiejszego. Naszym atutem jest region czystych Kujaw z dogodnymi warunkami glebowymi i klimatycznymi. Specjalizujemy się w suszach takich warzyw jak: marchew, pietruszka, pasternak, seler i burak czerwony.

Prowadzimy kontraktacje surowca. Zaopatrujemy plantatorów w nasiona wyselekcjonowanych odmian nie modyfikowanych genetycznie. W produkcji suszy nie używamy środków chemicznych, konserwantów i barwników.  Wdrożony system HACCP gwarantuje stały nadzór nad procesami produkcji, kontrolą surowca i wyrobów gotowych. Naszą dewizą jest dbałość o uzyskanie suszy warzywnych najwyższej jakości odpowiadających standardom krajowym i światowym. 


Intercom to samodzielna firma działająca na rynku od roku 1998. Przewodnim celem naszej firmy jest jak najlepsze zaspokajanie potrzeb naszych klientów. Stałe dążenie do powiększania wachlarza dostępnych rozwiązań i pakietu usług związanych z ich dystrybucją sprawia, iż stajemy się Państwa partnerem potrafiącym coraz lepiej sprostać wymaganiom efektywnej dystrybucji produktów, technologii, informacji i usług. Posiadamy w ofercie produkty wielu renomowanych firm, a dzięki współpracy z największymi dystrybutorami w Polsce i na Zachodzie jesteśmy w stanie zaoferować Państwu szeroką gamę sprzętu, konkurencyjne ceny, a także szybki czas dostawy. Nasi handlowcy codziennie analizują ceny produktów u dystrybutorów i na bieżąco je aktualizują. Jeżeli jednak cena interesującego Ciebie produktu wydaje Ci się za wysoka napisz do nas, postaramy się obniżyć cenę, żeby sprostać Twoim oczekiwaniom.

Nasza firma to nie tylko sprzedaż podzespołów. Na terenie powiatu inowrocławskiego zajmujemy się obsługą informatyczną firm, coraz więcej podmiotów gospodarczych zdecydowało się na współpracę z nami. Oferujemy także tworzenie stron WWW, a także zaawansowanych aplikacji na zamówienie.

Od roku 2007 świadczymy usługi telekomunikacyjne Netii, która ma stałe i dominujące miejsce na polskim rynku telekomunikacyjnym. Świadczą o tym osiągnięcia firmy oraz konsekwentnie realizowana strategia. Misja Netii to być najczęściej wybieranym przez Klientów dostawcą usług szerokopasmowych. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom i konkurencyjnej ofercie Netia pragnie zaspokajać potrzeby swoich Klientów i dzięki temu być najszybciej rosnącym dostawcą usług telekomunikacyjnych w Polsce.

Nasze biuro mieści się w centrum Inowrocławia ok. 250 metrów od Rynku, a 50 metrów przed Biurowcem Kopalni Soli. Zajmujemy się agencyjną sprzedażą wczasów, wycieczek, kolonii, obozów, biletów samolotowych, autokarowych i promowych połączeń międzynarodowych, ubezpieczeń turystycznych Europejskie, kart EURO<26 i Planety Młodych Biuro istnieje od 1996 roku i cieszy się zerowym bilansem w ( tzn. wszyscy którzy wyjechali bez problemów wrócili ). Dokładamy wszelkich starań aby nasi klienci byli zadowoleni. W tym celu utrzymujemy stały i bezpośredni kontakt z touroperatorami i przewoźnikami, wizytujemy hotele, sprawdzamy jakość obsługi w miejscach wakacyjnych. Starannie dobieramy partnerów, nie decydujemy się podpisywać umowy z firmami, które wzbudzają choćby cień niepewności. Przed sezonem osobiście udajemy się do miejsc wakacyjnych aby naocznie sprawdzić gdzie najlepiej Państwo będą wypoczywali i jakich atrakcji można na miejscu się spodziewać, a czego unikać. Ponieważ współpracujemy z wieloma czołowymi organizatorami wypoczynku, możemy Państwu zaproponować znacznie więcej niż biuro własne jednego organizatora za taką samą cenę. Przed wielu laty postanowiliśmy stworzyć dla Państwa Centrum Komunikacji Międzynarodowej dzięki temu mogą Państwo kupić u nas bilety na wszystkie międzynarodowe połączenia autokarowe, lotnicze i promowe jakie są dostępne w naszym regionie oraz wiele spoza naszego regionu. Dzięki temu niezwykle rzadko się zdarza, że nasi klienci muszą przekładać datę wyjazdu.


Sklep modelarski w Inowrocławiu stacjonarny od 1991 roku, a wirtualny od 2006 roku.

Oferta sklepu to modele plastikowe najważniejszych światowych producentów. Chemia i farby Humbrol, Pactra, Gunze Hobby Color, Tamiya. Ponadto duża oferta modeli kartonowych, latających modeli szybowców i z napędem gumowym.

Zasadą sklepu jest minimalna cena przesyłki i czasu realizacji zamówień, dlatego na stronie sklepu nie znajdzie się modeli "chwilowo" czy też po prostu niedostępnych.

 

Sklep jest współorganizatorem Inowrocławskich Konkursów Modelarskich i wspiera kilka wybranych inicjatyw modelarskich. Jest też współzałożycielem, a teraz członkiem wspierającym Inowrocławskiego Stowarzyszenia Modelarzy Redukcyjnych. 

 

dodano: 2015-04-27
« powrót
Hobby2000

Cobi

GPM

Dream

WAK

Mirage

IBG

Cembrit

Master

Bilmodel

Filar

Wydawnictwo Wektor

ARMA-HOBBY

Muzeum Lotnictwa Kraków

JSC

STRATUS

PRINT Menagment

GWS

MPK