1025 modeli zgłoszono na 11 Inowrocławskim Konkursie Modelarskim 22-23 kwietnia 2017
9 grudnia 2017 Wigilijne Spotkanie Modelarzy Redukcyjnych
8 wyróżnień i jedna nagroda specjalna w ŁAMBINOWICACH na XVI Konkursie Modeli Redukcyjnych
Oszczędzając pracę żony, jedz gotowe makarony !
9 grudnia 2017 Wigilijne Spotkanie Modelarzy Redukcyjnych
14 wyróżnień i 1 nagroda specjalna w GRUDZIĄDZU na VIII Festiwalu Modelarskim
Rok 2017 ISMR - 147 wyróżnionych modeli i 41 pucharów i nagród specjalnych
9 grudnia 2017 Wigilijne Spotkanie Modelarzy Redukcyjnych

8 Inowrocławski Konkurs Modelarski 2014

Nagrody Specjalne

Imię i Nazwisko

Model

Puchar

Jacek Minich

OV-10B Bronco

GRAND PRIX modeli Plastikowych w kategorii senior ufundowany przez Starostwo Powiatowe w Inowrocławiu

Kamil Waszczyński

M2A2 Bradley

GRAND PRIX modeli Plastikowych w kategorii junior ufundowany przez Starostwo Powiatowe w Inowrocławiu

Tomasz Guz

Nisshin

GRAND PRIX modeli Kartonowych w kategorii senior ufundowany przez Starostwo Powiatowe w Inowrocławiu

Maciej Olechnowicz

Parowóz Wąskotorowy

T2-71

GRAND PRIX modeli Kartonowych w kategorii junior ufundowany przez Starostwo Powiatowe w Inowrocławiu

Krzysztof Skibicki

F-4 U1

GRAND PRIX Modelarzy

 

 

 

Krzysztof Zabłocki

Mi-14 PS

Memoriał Benedykta Kempskiego w Kategorii Lotniczych Modeli Kartonowych

Grzegorz Mądry

PZL 104 Wilga

Memoriał Benedykta Kempskiego w Kategorii Lotniczych Modeli Plastikowych

Sławomir Grzesik

Wagon Transportowy

 + Karl Great

Memoriał Benedykta Kempskiego w Kategorii Pojazdów Kołowych i Pancernych

 

 

 

Piotr Jenger

IJN Akizuki

PUCHAR Prezesa Kujawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej

Przemysław Litewka

Airco DH.2

NAGRODA SPECJALNA Mały Richtofen – za Najlepszy Model Samolotu z Okresu I WŚ od IPMS Świdnica

Andrzej Gołębiowski

F-16 CG

NAGRODA SPECJALNA za Najciekawszy Model Samolotu F-16 lub Samolotu o Napędzie Odrzutowym od Modelarzy Redukcyjnych z Grupy ARCHEO - Łask

Krzysztof Skibicki

PZL 42

NAGRODA SPECJALNA za Najciekawszy Model Samolotu / Śmigłowca Polskiej Konstrukcji od Modelarzy Redukcyjnych z Grupy ARCHEO - Łask

Jarosław Geniusz

Mercury Cougar'69

NAGRODA SPECJALNA za Najlepszy Model Niemilitarny od Firmy Tłumaczeniowej Angielski Profesjonalnie ( angielskiprofesjonalnie.pl )

Przemysław Litewka

RAF Fe2b

NAGRODA SPECJALNA "Pod but"  za Najlepszy Model Festiwalu Zdaniem Koszalińskiego Plutonu Modelarskiego

Jerzy Dończyk

Dar Pomorza

NAGRODA SPECJALNA za Najładniejszy Model Żaglowca od Marka

Jacek Małkowski

Vranow

NAGRODA SPECJALNA za Najładniejszy Model Budowli od Pani Teresy Górki

Witold Kosiński

Diorama Morska
 "Dwie Legendy"

NAGRODA SPECJALNA za Najładniejszą Dioramę Lądową / Morską od Sklepu Ogrodniczo-Metalowego "Bojko" z Inowrocławia

Stanisław Śliwiński

Bellanca J-300 Special

NAGRODA SPECJALNA za Najładniejszy Model Samolotu Cywilnego od Sklepu Ogrodniczo-Metalowego "Bojko" z Inowrocławia

Krzysztof Kokosiński

Ił-2 m3

PUCHAR COMBATANTA od "Combatant" Chełmża

Jarosław Geniusz

Mercury Cougar'69

NAGRODA SPECJALNA za Najlepszy Model w Klasie PC2 Samochody Osobowe od Zakładu Szklarskiego INO-MAG z Inowrocławia

Krzysztof Głos

Nissan Skyline GTR 34

NAGRODA SPECJALNA za Najlepszy Model w Klasie PC4 Samochody WRC i Tuningowane od Zakładu Szklarskiego INO-MAG z Inowrocławia

Bartosz Bochenek

Western River

NAGRODA SPECJALNA za Najładniejszy Model Okrętu Nawodnego od Pani Iwony Kosmalskiej - "Hotelik Pod Tężnią"

Krzysztof Zabłocki

Mi-14 PS

NAGRODA SPECJALNA za Najładniejszy Model Śmigłowca od Pani Iwony Kosmalskiej - "Hotelik Pod Tężnią"

Krzysztof Fituch

RWD-17 W

NAGRODA SPECJALNA za Najładniejszy Model Szybowca/Samolotu Sportowego od Pani Iwony Kosmalskiej - "Hotelik Pod Tężnią"

Michał Walczak

Allice in Wonderland

NAGRODA SPECJALNA za Najlepszy Model Festiwalu Zdaniem SPM Szczecin

Sławomir Grzesik

Wagon Transportowy

 + Karl Great

NAGRODA SPECJALNA za Najładniejszy Model Kartonowy od Sklepu "Kalemba Bike" Rowery w Inowrocławiu

Sławomir Grzesik

TY-23

NAGRODA SPECJALNA za Najładniejszy Model Pojazdu Szynowego od "Maciej Nowak Bike"-Serwis Rowerowy w Inowrocławiu

Mariusz Bieńczyk

Roaming Night

NAGRODA SPECJALNA za Najładniejszą Figurkę/Popiersie od Kujawskiego Przedsiębiorstwa Produkcji,Przetwórstwa i Usług Rolniczych "POLSUSZ" w Łówkowicach

Tomasz Twardowski

Mi-2

NAGRODA SPECJALNA za Najładniejszy Model Śmigłowca w Barwach Polskich od Kujawskiego Przedsiębiorstwa Produkcji,Przetwórstwa i Usług Rolniczych "POLSUSZ" w Łówkowicach

Grzegorz Mądry

Su-20

NAGRODA SPECJALNA za Najładniejszy Model Samolotu Odrzutowego od Kujawskiego Przedsiębiorstwa Produkcji,Przetwórstwa i Usług Rolniczych "POLSUSZ' w Łówkowicach

Marek Reszka

Fiat 621

NAGRODA SPECJALNA za Najładniejszy Model Pojazdu Kołowego od Pana Andrzeja Kieraja

Piotr Kruk

RYAN NYP
"Spirit of St. Louis"

NAGRODA SPECJALNA za Najładniejszy Model w Klasie PS-9 - Szybowce i Samoloty Sportowe i Turystyczne od Pana Andrzeja Kieraja

Tomasz Twardowski

Mi-2

NAGRODA SPECJALNA za Najładniejszy Model Śmigłowca od Sklepu Komputerowego "InterCom" w Inowrocławiu

Marek Flizek

Okręt Podwodny SURCOF

NAGRODA SPECJALNA za Najfajniej Pomalowany Okręt / Statek w/g "Majora" od Mariusza Szoji

Bartosz Adamczak

ORP Sęp

NAGRODA SPECJALNA za Najfajniej Pomalowany Okręt / Statek w/g "Majora" od Mariusza Szoji

Łukasz Stanisławski

Ural 375 D

NAGRODA SPECJALNA dla Juniora od prywatnego sponsora.

Mateusz Zapotoczny

MCV Warrior

NAGRODA SPECJALNA dla Juniora od prywatnego sponsora.

Szymon Gruźlewski

Cromwell

NAGRODA SPECJALNA dla Juniora od prywatnego sponsora.

Mateusz Zapotoczny

A6M2b Zero

NAGRODA SPECJALNA za Najlepszy Model Lotniczy dla Juniora od Ekipy z Radomia.

Jacek Andrzejewski

Lublin R XIII ter

NAGRODA SPECJALNA za Najlepszy Model Lotniczy w Polskich Barwach dla Seniora od Ekipy z Radomia

Tomasz Kuiński

Khorne

NAGRODA SPECJALNA od sklepu "Świat Modeli" w Klasie Figurki i Popiersia

Joanna Wantowska

Wagon Pancerny

NAGRODA SPECJALNA od sklepu "Świat Modeli" w Klasie Pojazdy Szynowe bez Napędu

Jerzy Dończyk

ET 21

NAGRODA SPECJALNA od sklepu "Świat Modeli" w Klasie Pojazdy Szynowe z Napędem

 

 

 

Witold Sadowski

Jelcz GCBA 13/48

NAGRODA SPECJALNA za Najlepszy Pojazd Cywilny w skali 1:24 od Macieja Myślińskiego z ISMR

Dariusz Somerfeld

Vickers Wellington Mk.II

NAGRODA SPECJALNA za Najlepszy Model Lotniczy w Barwach Polskich od Grzegorza Mądrego z ISMR

Andrzej Ligocki

Oskosh M-ATV

NAGRODA SPECJALNA za Najlepszy Model Pojazdu Współczesnego w barwach Wojska Polskiego od Eryka Pasternaka z ISMR

Maciej Olechnowicz

T2-71

PUCHAR PREZESA ISMR

 

 

 

Przemysław Litewka

RAF Fe2b

NAGRODA SPECJALNA "Za wprowadzenie sklepowego w zachwyt" od Sklepu Modelarskiego Hobby

dodano: 2014-02-25
« powrót
Aeroplan

Hobby2000

Cobi

Dream

WAK

Mirage

IBG

Cembrit

Solino

Master

Bilmodel

Filar

Piekuś

ALTAIR

Wydawnictwo Wektor

Yahu

Muzeum Lotnictwa Kraków

Muzeum Wojsk Lądowych Bydgoszcz

MiniReplika

Pancerny Klin

Muzeum Marynarki Wojennej

FirsttoFight